Захисне скло на айпад

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Будь-який планшет, навіть якщо це надійний і якісний Айпад, потребує додаткового захисту. Знаменитий бренд Apple розробляє свої пристрої так, щоб вони могли прослужити довгі роки – застосовуючи міцні матеріали для корпусу і дисплея. Але навіть такі гаджети не застраховані від ушкоджень при падінні або впливі гострих предметів. В такому випадку на допомогу прийде захисне скло на Айпад – найнадійніший аксесуар для захисту екрану.

Деякі користувачі не хочуть використовувати покриття, так як вважають, що воно знижує тактильні відчуття при роботі з екраном. Однак якісне захисне скло для Айпад не знижує чутливість, але відмінно захистить гаджет. Якщо планшет впаде, то основний удар прийме на себе саме скло, а не дисплей.

Перевага захисного скла для iPad

На сьогоднішній день є два способи захистити екран планшета від пошкоджень – це загартоване скло і плівка. Також багато які чохли оснащені кришками, що закривають екран. В такому випадку, можна було б обійтися чохлом. Але планшет може подряпатися або випадково впасти під час роботи. Тоді кришка чохла не зможе зберегти дисплей неушкодженим. Плівки служать захистом екрану від подряпин, але при падінні гаджета також виявляться марними. Висновок такий, що захисні скла для iPad здатні надати найвищий коефіцієнт захисту. До того ж, сучасні скляні покриття не знижують чутливість сенсора і практично непомітні при використанні пристрою.

Як вибрати захисне скло для Apple iPad?

Існує кілька основних характеристик, які необхідно враховувати при виборі захисту екрану. Розглянемо основні з них:

 

  1. Товщина скла. Найчастіше зустрічаються стекла товщиною від 0,15 до 0,6 мм. Цей параметр впливає на міцність покриття і його протиударні властивості. Перш ніж купити захисне скло на Айпад, необхідно враховувати тип чохла, який будете використовувати, щоб скло не заважало і відповідало функціональним особливостям чохла.
  2. Міцність матеріалу. Найпопулярніші скла – це 9Н. Мають найвищий показник стійкості до подряпин серед стандартних стекол.
  3. Форма граней. Існує кілька різновидів захисту за формою граней. Найпопулярніші це – 2D, 2.5D, 3D. Чим вище число, тим більше захисне покриття буде повторювати форму дисплея.
  4. Комплект аксесуара. Різні виробники комплектують скла по-різному. Це можуть бути спеціальні серветки для знежирення, гелі для кращого склеювання з поверхнею екрану і т. д. Чим більший набір допоміжних інструментів, тим краще.
  5. Тип покриття. Можна купити захисне скло на Айпад в матовому виконанні, яке знижує відблиски. Або скло з олеофобним покриттям, на якому не залишаються відбитки від пальців.

 

Дані характеристики можуть впливати на вартість аксесуара. Найдорожчими вважаються товсті загартовані стекла, з високим рівнем захисту. Але, при падінні гаджета, важлива не тільки товщина захисного покриття, а також його матеріал. По-перше, занадто товсті стекла можна використовувати не з усіма чохлами, а по-друге – вони роблять гаджет товщим, а це не завжди приємно. Особливо якщо купили новенький ультратонкий планшет. Правильніше буде звернути увагу на твердість скла, і вибрати варіант з максимальними показниками даного параметра. Збільшує вартість аксесуара наявність олеофобним покриття. Але цей параметр не впливає на ступінь захисту, тож їм можна пожертвувати, якщо хочете заощадити.

Основні терміни від ЕплМанія

Отже, якщо потрібно купити захисне скло для iPad, то варто запам'ятати наступні визначення:

 

  • 9Н – найвищий показник, який визначає стійкість скла до подряпин (за шкалою Мооса);
  • 2D – служить захистом тільки для основної поверхні екрану, не заходить на краю;
  • 2.5D – злегка закруглені краї. Закривають практично весь екран;
  • 3D – повністю повторює поверхню дисплея і його округлих країв. Даний варіант можна знайти не для всіх моделей Айпад, адже гаджети останніх років мають інший дизайн корпусу і екрану.
  • Олеофобное покриття – на поверхню захисного скла наноситься спеціальна плівка, яка відштовхує жир.

 

У каталозі інтернет-магазину ЕплМанія можна купити захисне скло на iPad Pro, Air і інших моделей різного року випуску і з різними діагоналями. Вибираючи аксесуар, уважно читайте інформацію в назві або картці товару. Можна зробити замовлення по телефону, попередньо проконсультувавшись з менеджером. Доставку здійснюємо поштою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Миколаїв, Кривий ріг, Кропивницький та інші міста України.