Чохол клавіатура для iPad

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Щоб використовувати планшет Apple замість ноутбука для роботи, навчання або іншої діяльності, можна купити чохол-клавіатуру для iPad. Тоді написання текстів і навіть звичайний веб-серфінг стануть набагато зручніше, а дисплей і задня частина будуть захищені від подряпин і навіть ударів.

Чохол-клавіатура для iPad одночасно виконує три корисних функції:

  • дозволяє із комфортом друкувати;
  • захищає Айпад;
  • служить зручною підставкою.

Іноді користувачі кидають на клавіатуру крихти або не помічають дрібне сміття – це може пошкодити дисплей при закритті. У нашому каталозі доступна захисна плівка на Айпад, яка допоможе захистити дисплей.

Всього Apple представляли публіці чохол-клавіатуру для iPad в трьох версіях, але вибір залежить не тільки від комфорту і ціни, а й від моделі планшета.

Клавіатура Smart Keyboard

Цей чохол на Айпад з клавіатурою призначений для бюджетних версій планшета, оснащених кнопкою. Смарт Кейборд можна купити для:

  • iPad 7 або 8;
  • iPad Air 3;
  • iPad Pro 10.5.

Чохол-клавіатуру для iPad можна складати так, як забажається. Вона працює тихо, чуйно, клавіші повнорозмірні, тому друкувати буде зручно. Купити Smart Keyboard вийде дешевше, ніж інші версії.

Клавіатура Smart Keyboard Folio

Smart Keyboard Folio підходить для iPad AIr 4, iPad Pro 11 і iPad Pro 12,9 (3, 4 і 5 поколінь). Чохол c клавіатурою для iPad зручний, надійно захищає від подряпин з двох сторін. На ньому можна встановити планшет в двох положеннях. При цьому Айпад впирається в клавіатуру нижньою гранню.

Перевага даної моделі – легкість, вона практично не вплине на габарити iPad.

Клавіатура Magic Keyboard

Неймовірно зручна, повністю перероблена версія чохла-клавіатури для iPad. Підходить тим же версіям планшета, що і попередній варіант.

З нею планшет буквально "літає" над робочим простором, не торкаючись самої клавіатури. iPad кріпиться до клавіатури Apple Magic Keyboard за допомогою магнітів. Переваги над Smart Keyboard folio очевидні:

  • консольна конструкція допомагає плавно змінювати положення;
  • механізм "Ножиці" – надійний, з ходом клавіш 1 мм, дуже тихий і чуйний;
  • є додатковий роз'єм USB-C;
  • інтегрований трекпад з підтримкою мульти-жестів.

Ця чохол-клавіатура для iPad така ж, як в Mac. Вона дозволяє повноцінно перетворити планшет в ноутбук. Купити Magic Keyboard – значить отримати максимум зручності, працездатності. І виглядає вона чудово, особливо після того, як в 2021 році нам представили версію в білому кольорі. Правда, слід бути готовим до того, що габарити планшета збільшаться.