Бездротова зарядка Apple

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Бездротова зарядка Apple набирає популярність з кожним роком, адже це можливість заряджати смартфон швидко і без використання проводів, які часто плутаються, ламаються, губляться. Якщо оснастити зарядками Magsafe різні місця в квартирі - можна забути про розряджений гаджет.

Технологію бездротової зарядки підтримують iPhone, починаючи з 8 моделі. З кожною новою версією функція стає краще. Сучасне зарядний пристрій Magsafe відрізняється сумісністю з різними видами гаджетів. 

У каталозі інтернет-магазині ЕплМанія можна придбати бездротовий зарядний пристрій Baseus, Apple і інших популярних брендів. Розглянемо основні переваги бездротової зарядки Apple, які гаджети можна заряджати від даного пристрою і як правильно ним користуватися.

Переваги Magsafe Apple

Головна перевага бездротової зарядки Апл - мобільність. Чим менше проводів, тим більше можливостей. Телефон починає заряджатися після контакту корпусу з поверхнею пристрою. Отже, розглянемо основні плюси бездротового зарядного пристрою Apple:

  1. Зручність використання. Покладіть смартфон на поверхню пристрою і цикл зарядки почнеться автоматично. Ніяких проводів, які часто ламаються і перестають функціонувати.
  2. Зберігає роз'єми в цілості. Хворе місце будь-якого смартфона - це роз'єм. З часом він розхитується і контакти погано з'єднуються із зарядним кабелем, що призводить до постійних збоїв циклів зарядки. Бездротова зарядка Епл здатна вирішити цю проблему раз і назавжди.
  3. Безпека використання. Сучасні бездротові зарядки підтримують функцію автоматичного відключення подачі живлення, коли гаджет повністю заряджений. Можна не турбуватися про збереження акумулятора.
  4. Можливість повноцінно використовувати телефон. Якщо робота користувача пов'язана зі смартфоном, то купити бездротову зарядку Apple - просто необхідно. Зарядка за допомогою даного пристрою дозволить переглядати відео, працювати в соціальних мережах або відповідати на листи без дискомфорту.

Які гаджети можна заряджати від бездротової станції Apple?

Зарядка Magsafe призначена насамперед для лінійки iPhone 12 - 12 Pro. Спеціальна магнітна технологія, яка і називається Магсейф, дозволяє бездротовій зарядці міцно прикріплятися до задньої кришки пристрою. При цьому смартфоном зручно користуватися. При приєднанні Ви побачите яскраву анімацію.

Саме технологія MagSafe дозволяє зробити зарядку швидкою.

MagSafe DUO призначений для підзарядки відразу двох пристроїв - iPhone і AirPods / Apple Watch.

Як правильно користуватися бездротовою зарядкою Apple?

Щоб гаджет заряджався ефективно, необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

 

  • Правильне розміщення. У корпусах станції і гаджета розташовані котушки, які передають і приймають струм. Для ефективної передачі енергії, котушки повинні взаємодіяти шляхом прямого контакту. Слідкуйте, щоб зарядні елементи розташовувалися правильно відносно один одного. В iPhone 12 зарядка Magsafe встановлюється на правильне місце автоматично - завдяки магнітам.
  • Перед початком зарядки. Після того, як поклали смартфон на бездротову зарядку, перевірте, що живлення почалося. Телефон сповістить про це спеціальним звуковим сигналом або зображенням на екрані. Якщо заряджання не почалася, перевірте, чи підключена станція до мережі, чи правильно розміщений гаджет на платформі.
  • Приберіть перешкоди. Бездротова зарядка Apple проводить струм через пластик, скло або дерево. Але перешкоди з металу подолати не в силах. Якщо використовуєте на гаджетах металеві чохли і кришки - їх необхідно зняти перед тим, як приступити до зарядки.

 

Важливо знати, що в процесі зарядки акумулятор гаджета нагрівається. Купити Magsafe варто ще тому, що вона контролює кількість переданої енергії і може відключитися, коли гаджет повністю заряджений. Це допоможе уникнути перегріву і перезаряду батареї.

 

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити бездротову зарядку від Apple з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Кропивницький, Одесу, Миколаїв, Херсон та інші міста України, сервісом Нова пошта. Ми надійно пакуємо аксесуари і девайси, щоб вони прийшли до Вас в цілості й схоронності. У місті Харків можливий самовивіз з бутиків. Оформляйте замовлення на сайті або по телефону.

Ціни на Бездротовий зарядний пристрій