Power bank 15000 mah

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Повербанк або портативний накопичувач енергії сьогодні затребуваний, як ніколи. Багато користувачів працюють в телефонах і на планшетах. Це означає, що залишитися без гаджета навіть на кілька годин - значить втратити гроші і час. Оптимальний варіант портативного зарядного пристрою - це Power Bank 15000 mAh. Такої ємності вистачить, щоб зарядити Айфон, Айпад і навіть кілька гаджетів одночасно. Габарити повербанка невеликі, і він легко поміститься в жіночу сумочку або в кишеню.

Що стосується виробника, то в нашому каталозі представлені Rock PowerBank, Baseus повербанк і пристрої від інших відомих виробників. У кожної сучасної людини тепер існує унікальна можливість звільнитися від провідної мережі і стати вільним в пересуваннях, залишаючись завжди на зв'язку. І допоможе в цьому повербанк.

Які бувають повербанки на 15000 мАг?

В першу чергу, повербанкі відрізняються один від одного за типом використовуваних батарей. Розглянемо якими вони бувають:

  1. Літій-іонні акумулятори. Найпопулярніший тип на сьогоднішній день, тому що більшість гаджетів працюють на таких саме батареях. Переваги: ​​практично не розряджається в сплячому режимі і надає високу енергоефективність. Недоліків трохи, але вони присутні. Основний недолік - це схильність до перегріву і перезаряду. Але виробники вирішують цю проблему, за допомогою модулів захисту.
  2. Літій-полімерні акумулятори. Це вдосконалений тип батарей. Основною відмінністю від першого типу є заміна рідкого електроліту на гелеобразний. Це дозволяє підвищити ємність повербанка, при тих же габаритах.

Наступна, але не менш вагома відмінність - це інтерфейс. Сучасні Айфони і Айпад оснащені різними кабелями для зарядки і передачі даних. Повербанки також можуть мати різні входи. Найпоширеніші - це USB і Type-C. Розглянемо докладніше, що з себе представляють дані роз'єми.

USB - на повербанках присутні 1-3 роз'єми ЮСБ. Чотири і більше використовують рідко, адже для зарядки 4 гаджетів знадобиться великий зарядний пристрій. А це вже не так компактно і зручно. Сила струму в таких повербанках 1А, 2А або 3А. Ці значення можна знайти на корпусі або коробці пристрою. Важливо звернути увагу на силу струму, адже для різних гаджетів - вона різна. Для більш ранніх версій iPhone підійде 1А, а для більш потужних сучасних смартфонів і планшетів - потрібно мінімум 2А.

Type-C - це видозмінений роз'єм USB. Розробники мобільної техніки вдосконалили його, щоб зробити більш універсальним. Повербанкі з таким роз'ємом знадобляться, в тому числі для тих, чиї гаджети підтримують функцію швидкої зарядки.

Як правильно заряджати повербанк 15000?

Портативний зарядний пристрій необхідно використовувати, відповідно до інструкцій і зберігати дбайливо. Уникати потрапляння прямих сонячних променів, вологи, пилу. Важливо знати, як правильно заряджати повербанк, щоб не зіпсувати акумулятори. Розглянемо кілька рекомендацій:

  1. Підключати повербанк до мережі змінного струму необхідно тільки за допомогою оригінального кабелю, який йде в комплекті. Або ж іншого шнура хорошої якості, який підтримує 220v.
  2. Перевірити, чи пішла зарядка. Для цього на корпусі повербанка є спеціальний індикатор.
  3. Зарядити пристрій повністю. Також скористайтеся індикатором або спеціальним цифровим табло - в залежності від дизайну повербанка.
  4. Пам'ятайте, що більш ємнісні повербанкі заряджаються довше.
  5. Відключати повербанк бажано відразу після закінчення циклу зарядки. І хоч багато моделей оснащені захистом від перезаряду - краще не ризикувати.

Якщо використовувати повербанк правильно, він прослужить багато років і стане справжнім рятівником в подорожі, на природі, в кафе - в будь-якому місці Ви зможете залишатися на зв'язку.

Що пропонує ЕплМанія?

Вибирайте повербанк на 15000 мАг в інтернет-магазині ЕплМанія за вигідною ціною. Ми зібрали для Вас найякісніші та універсальні портативні зарядні пристрої, які підійдуть до будь-якої сучасної мобільної техніки. Замовлення відправляємо до Києва, Харкова, Дніпро, Кропивницький, Одесу, Миколаїв, Херсон та інші міста України поштовим сервісом Нова пошта. Ми надійно пакуємо гаджети та аксесуари, щоб вони прийшли до Вас в цілості й схоронності. У місті Харків можливий самовивіз з магазинів. Оформляйте замовлення на сайті або по телефону.