Бездротовий повербанк

Бездротова зарядка зараз на піку популярності. Бренд Apple оснащує цією функцією свої нові гаджети. Виробники комплектуючих для зарядки також намагаються йти в ногу з часом і результат не змусив себе чекати - пропонуємо до уваги повербанк з бездротовою зарядкою - портативний пристрій, який здатний передати енергію смартфону або планшету без зайвих проводів. Повербанки бувають різної ємності, як і стандартні моделі. Якщо у Вас планшет, або необхідно заряджати відразу кілька гаджетів - варто вибрати Power Bank 20000 мАг, щоб завжди була можливість підзарядитися.

Як працює Повербанк з бездротовою зарядкою?

Бездротова зарядка або wireless - це нова функція, яка відповідає за передачу енергії без проводів. Основний вузол пристрою - модуль з електромагнітним полем, який складається з індукційних котушок. Вони приймають і ретранслюють енергію гаджетам. Якщо стандартні провідні зарядки починають створювати енергетичне поле тільки при включенні в мережу, то Power Bank з бездротовою зарядкою здатний накопичувати і зберігати енергію всередині, віддаючи її тоді, коли користувачеві це буде потрібно - на природі, в поїздці, кафе і т. д.

Як користуватися Power Bank Wireless?

Після покупки бездротового Power Bank потрібно повністю зарядити девайс. Підключіть до мережі і почекайте поки індикатори заряду, що оповіщають про те, що цикл закінчений, загоряться відповідним кольором. У більшості виробників це зелений колір. Далі дотримуйтесь інструкції:

  1. Після зарядки бездротового Повербанка для Айфона необхідно підключити до нього відповідний адаптер. Деякі повербанки можуть працювати без адаптера, в залежності від бренду-виробника.
  2. Включити функцію бездротової зарядки. Для цього наведіть відповідну кнопку в режим ON. На деяких моделях необхідно утримувати кнопку протягом декількох секунд, щоб активувалася передача енергії на відстані. Є Power Bank, на яких функція бездротової зарядки включається автоматично.
  3. Покладіть телефон на бездротовий повербанк, щоб почалась зарядка.

Коли Айфон буде повністю заряджений, надходження енергії автоматично припиниться.

Як вибрати Power Bank з функцією бездротової зарядки?

При виборі бездротового Power Bank для iPhone, необхідно звернути увагу на ємність. Вона завжди повинна бути більше, ніж у гаджета, який збираєтеся заряджати. Розглянемо, чому ємність Повербанка повинна бути більше. По-перше, це забезпечить тривалу автономну роботу пристрою далеко від розетки. По-друге, повербанк з функцією бездротової зарядки стає більш стійкий до перепаду температур - зможете зарядити гаджет в холодну пору року. По-третє, якщо любите грати в ігри і проводити дозвілля в інтернеті, то хороший запас енергії не завадить.

Однієї інформації про ємність недостатньо, якщо вирішили купити повербанк з бездротовою зарядкою. Необхідно переконатися, що пристрій підходить за кількістю і типом роз'ємів USB. Сучасні iPhone і iPad оснащені, крім стандартного шнура USB, більш удосконаленим - Type-C. Даний вхід відрізняється за розміром від стандартного USB. Якщо збираєтеся використовувати такий шнур, переконайтеся, що Power Bank з бездротовою зарядкою має даний роз'єм.

Купити Power Bank з бездротовою зарядкою: технічні особливості

До технічних особливостей Повербанка відносяться:

  1. Габарити і вага. Чим менше Повербанк, тим краще. Його можна покласти в кишеню. Вага також має значення. Але, чим більше ємність зарядного пристрою, тим більше він буде важити.
  2. Матеріал корпуса. Багато виробників використовують як матеріал для корпусу високоякісний пластик. Це дозволяє максимально полегшити потужні Павербанки. Зустрічаються також металеві моделі.
  3. Сила вхідного і вихідного струму. Для смартфонів стандартно потрібна сила струму 1А, а для планшетів - 2А. Але Айфони останніх версій оснащені потужними батареями, тому їм теж потрібна сила струму в 2А.
  4. Вихідна напруга. Купуючи Power Bank з бездротовою зарядкою, зверніть увагу, що на корпусі повинно бути зазначено вихідну напругу в вольтах. Для телефону знадобиться 5В, а для планшета - 9В і вище.
  5. Час до повної зарядки Повербанка.

Тільки після перевірки цих даних можна вибирати Повербанк по дизайну і додаткових функцій.

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити бездротову зарядку Power Bank за вигідною ціною. Доставимо Ваше замовлення в Київ, Харків, Дніпро, Кропивницький, Одесу, Миколаїв, Херсон та інші міста України поштовим сервісом Нова пошта. У місті Харків можливий самовивіз з бутиків. Оформляйте замовлення на сайті або за телефоном.