Захисне скло iPhone 11 pro max

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Захисне скло на Айфон 11 Про Макс створено для захисту екрану гаджета від подряпин, відколів, потертостей. Завдяки високим показникам міцності, аксесуар врятує смартфон навіть при падінні на тверду поверхню, а Ваш гаманець - від непередбачених витрат. Оригінальний дисплей Епл коштує дорого, а захисне скло iPhone 11 Pro Max - доступно для кожного. Краще відразу замовити пару штук, щоб мати про запас і спробувати різні моделі. В каталозі ЕплМаніі також можна купити захисне скло на Айфон 11, захисне скло iPhone XS Max і захисне скло iPhone XR за вигідними цінами.

Переваги захисних стекол Айфона 11 Про Макс

До сих пір думаєте, чи потрібно купити захисне скло на iPhone 11 Pro Max? Дивіться, скільки переваг у даного аксесуара:

  1. Зручність і комфорт. Девайс не створює перешкод для використання телефону, забезпечуючи захист максимального рівня. Чутливість сенсора зберігається на 100%, а кольори залишаються такими ж яскравими.
  2. Повторює вигини екрану. Сучасне захисне скло для iPhone 11 Pro Max виконано за технологією 3D - повторює обриси екрану і залишається непомітним.
  3. Клейовий шар. Спеціальний шар з клеєм щільно з'єднує скляне покриття з екраном гаджета, щоб не допустити потрапляння пилу і вологи.
  4. Різноманітний дизайн. Захисне скло для iPhone 11 Pro Max можна купити з рамкою і без - як Вам більше подобається.
  5. Додаткові функції. У нас можна купити девайс з глянцевим або матовим покриттям, олеофобне скло, яке не залишить відбитків.

Цікавий варіант - захисне скло для iPhone 11 Pro Max з ефектом "Антишпигун". Воно здатне зберегти Вашу конфіденційну інформацію від сторонніх очей. Особливо це актуально у людних місцях, де дуже багато спостерігачів. З захисним склом для Айфон 11 Про Макс "Антишпигун" дані на екрані видно тільки під прямим кутом. Якщо побачити збоку, буде видно чорний (або дуже затемнений) дисплей.

Захисне скло для iPhone 11 Pro Max куди надійніше, ніж плівки, навіть гідрогелеві. Міцний аксесуар здатний витримати падіння на різні поверхні і врятував таким чином безліч пристроїв. Втім, і у гідрогелевих плівок є дві невеликі переваги. По-перше, вони дуже тонкі. По-друге, мають здатність до самовідновлення – дрібні подряпини можуть затягуватися під впливом тепла.

Зверніть увагу, що спеціальні ціни на захисні скла до iPhone 11 Max діють при замовленні через інтернет-магазин.

Що пропонує ЕплМанія?

На сайті ЕплМанія можна замовити захисне скло для Apple iPhone 11 Pro Max з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Херсон та інші міста України поштовим сервісом. Дані аксесуари тендітні, тому ми надійно пакуємо замовлення, щоб вони дісталися до мети в цілості. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на аксесуари до техніки Apple.