Захисне скло iPhone 11

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Якісне захисне скло на Айфон 11 - перший аксесуар, який краще придбати відразу з гаджетом. Екрани 11 моделі міцні, але не застраховані від подряпин і відколів. Ви можете випадково упустити новий гаджет і пошкодити дисплей, заміна якого коштує грошей. Захисне скло на iPhone 11 покликане вирішити цю проблему і підстрахувати смартфон. У каталозі нашого сайту знайдете також захисне скло на Айфон 11 Про Макс,захисне скло iPhone 11 Pro і захисне скло на Айфон XS. Оформляйте покупку через корзину або по телефону.

Різновиди захисних стекол на Айфон 11

На відміну від плівки, яка може убезпечити смартфон тільки від дрібних подряпин і потертостей, захисне скло для iPhone 11 врятує екран гаджета навіть при падінні на плитку або асфальт. Поміняти скляне покриття дешевше, ніж дисплей. В каталозі ЕплМаніі можна купити захисне скло на Айфон в наступних варіаціях:

  • 3D SGP з олеофобним покриттям. Хороші захисні скла, які ідеально повторюють вигини екрану айфона 11. Аксесуар багатошаровий, має олеофобним покриття, яке не залишає слідів від пальців. Девайс зберігає природне перенесення кольорів.
  • Система-антишпигун. Захисне скло на Айфон 11 за вигідною ціною, яке вбереже дисплей гаджета від відколів, а інформацію - від сторонніх очей. Система антишпигун знижує бічну яскравість екрану. Людина, що знаходиться поруч, не зможе побачити, що відбувається на екрані гаджета.
  • Класичне глянсове скло 3D. Девайс з глянцевим покриттям, який повторює форму екрану, щільно прилягає до дисплея і виключає попадання під захист пилу і вологи.

Зверніть увагу, що відмінність захисних стекол на Айфон 11 2D і 3D полягає зовсім не в якості та міцності, як вважають деякі користувачі. Цей параметр показує, яку площу покриває скло. 2D-версія захищає тільки частину екрана, що світиться, і різко виділяється на фронтальній частині смартфона. 3D-скло для iPhone 11 також покриває рамку навколо дисплея. Саме такий варіант краще і через безпеку, і в плані естетики. У сукупності з чохлом-накладкою аксесуар стає непомітним.

На зручність використання впливає якість олеофобного покриття, а на міцність – кількість шарів. Проблема лише в тому, що занадто міцним скло на iPhone не зробити, тому що воно буде занадто товстим, а це небажано.

Купити захисне скло для iPhone варто тому, що його легше приклеїти до екрану без бульбашок повітря.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити захисне скло на iPhone 11 з доставкою в будь-яке місто України поштовим сервісом. Даний девайс крихкий, тому ми надійно пакуємо замовлення, щоб вони дісталися до мети в цілості. У нас також можна придбати оригінальний девайс за вигідною ціною.