Захисна плівка iPhone x

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

Захисна плівка до iPhone X користується такою ж популярністю, як скло. Навіть якщо акуратно користуватися гаджетом, уникати падінь і ударів - від дрібних пошкоджень екрану не застрахований ніхто. Дисплей з часом покриється дрібними подряпинами і потреться, перетворившись з глянцевого в матовий. Особливо актуальна захисна плівка для iPhone 11 Pro і захисна плівка iPhone 11 Pro Max, а також інші моделі смартфонів Apple, дисплей яких покриває всю лицьову поверхню корпусу і трохи виступає з нього.

Властивості плівки до iPhone X

Дана модель - перший флагманський смартфон, який був представлений без кнопки Home, з великим екраном. Дисплей вимагає захисту і на допомогу прийшли плівки для iPhone X - аксесуари, що не збільшують смартфон, але надійно захищають екран від подряпин. Розглянемо, якими ще якостями володіє захисна плівка на Айфон Х:

  1. Легко приклеїти. Девайс можна монтувати на дисплей самостійно. Виконуючи прості правила, вийде приклеїти плівку з першого разу і без бульбашок повітря.
  2. Різноманітність моделей. У нашому каталозі представлені глянцеві і матові плівки на iPhone X. Глянцевий девайс не спотворює кольори і практично непомітні на дисплеї. Матова плівка знижує відблиски і приємна на дотик.
  3. Наявність ударопрочних варіантів. Гідрогелева плівка на Айфон Х витримає навіть несильний спрямований удар або падіння з невеликої висоти. Девайс стійкий до подряпин і вміє самовідновлюватися.
  4. Зберігає тонкість. Багато користувачів не люблять стекла за те, що вони збільшують корпус гаджета. Плівка на 10 Айфоні буде практично непомітна.

Пам'ятайте, що плівки потрібно регулярно міняти, при появі глибоких подряпин або сильних пошкоджень. Це знижує захисні властивості девайса.

Що пропонує ЕплМанія?

У нашому інтернет-магазині можна придбати захисні плівки на Айфон 10 за вигідною ціною. Доставку замовлень здійснюємо до Києва, Харкова, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Херсон та інші міста України. Пропонуємо безкоштовну поклейку плівки в мережі бутиків ЕплМанія в Харкові. Щоб плівка не ушкодилася під час транспортування, ми надійно спакуємо Ваше замовлення.