Захисне скло iPhone xr

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Захисне скло на Айфон XR - важливий аксесуар. Кожен користувач, який стикався з тріщинами і сколами на екрані гаджета, тисячу разів пошкодував, що не використав захист раніше. Не варто доводити до заміни дисплея, який обійдеться в кілька тисяч гривень. Краще відразу купити захисне скло на Айфон XR і користуватися гаджетом без побоювання. На сайті ЕплМанія знайдете також захисне скло на Айфон XS Max, захисне скло iPhone X і захисне скло на Айфон SE за вигідними цінами.

Яке вибрати захисне скло iPhone XR?

Даний девайс представлений в широкому асортименті. Кожен виробник пропонує купити захисне скло на iPhone XR з різними функціями. Щоб зрозуміти, який аксесуар підійде найкраще, давайте розглянемо з чого складається сучасне скло:

  • Нижній шар - клейовий. Спеціальний клей або силікон забезпечує надійне зчеплення захисного скла з екраном Айфона ХР;
  • Утримує плівка. Даний шар перешкоджає поширенню «павутини» на склі при невеликому сколе або тріщині;
  • Антибліковий шар. Таке захисне скло на Айфон ХР можна купити в нашому інтернет-магазині;
  • Ультраміцне шар. Найтвердіший шар, який забезпечує основну захист дисплея від пошкоджень;
  • Олеофобним шар. Тонка плівка, яку наносять на поверхню захисного скла iPhone XR. Вона відповідає за ковзання пальця під час роботи, відштовхує жир і вологу.

Таким складом володіють більшість захисних стекол для iPhone XR. Але бувають додаткові функції, які можуть стати в нагоді користувачеві, але не впливають на основну задачу девайса - захист від тріщин. Йдеться про покриття «антишпигун», яке знижує бічну видимість екрану, наявності рамок і т. д. Тут справа в смаку покупця.

Краще віддати перевагу якісному 3D-склу, хоча ціна на нього може бути дещо вищою. Все тому, що дана версія закриває дисплей разом із рамками, залишаючи відкритим лише динамік. Це забезпечує не тільки гарний захист, але й приємніший зовнішній вигляд. 3D скло на iPhone XR непомітно на смартфоні, особливо якщо додатково використовувати чохол.

Захисні плівки, хоч і відрізняються приємною ціною, не захищають екран від ударів. Їх використовують для запобігання подряпинам на дисплеї. Наприклад, якщо кладете Айфон в кишеню, де також можуть знаходитися ключі або монетки.

Що пропонує ЕплМанія?

На нашому сайті можна купити захисне скло на Айфон ХР самовивозом з бутиків в Харкові. Здійснити покупку через інтернет-магазин вигідніше - діють спеціальні ціни. Іногородні клієнти можуть замовити захисне скло iPhone XR з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Херсон та інші регіони України. У нас можна придбати оригінальне захисне скло на Айфон XR від провідних виробників.