Захисна плівка iPhone xs max

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

Плівка на iPhone XS Max - відмінна альтернатива захисному склу. Скло люблять не всі, тому що вони трохи збільшують корпус. Але залишити екран гаджета без захисту не можна - він швидко покриється подряпинами. У сумці або кишені смартфон треться о сусідні поверхні і предмети, що псує зовнішній вигляд дисплея. На iPhone SE плівка також представлена ••в каталозі нашого сайту. Плівка iPhone X користується високим попитом, адже на ній відсутні чорні рамки, які здатні візуально зменшити розмір екрану. Дані товари знайдете у відповідних категоріях.

Як вибрати захисну плівку iPhone XS Max?

Перше правило вибору плівки для iPhone XS Max - це розмір і модель. Ми спеціально розділили каталог на вузькі категорії, щоб було легше вибрати потрібний товар. Плівки відрізняються розміром і вирізами під камери, датчики. Інші розходження полягають в характеристиках захисного покриття. Розглянемо, які плівки для iPhone XS Max представлені в каталозі:

  • Матова плівка. Завдяки матовому покриттю, на даному аксесуар не так помітні подряпини і потертості, а поверхня приємна на дотик;
  • Глянцева плівка. Класичний варіант, захистить від дрібних пошкоджень. Таких, як подряпини від ключів, сережок та інших гострих предметів;
  • Гідрогелева плівка. Найнадійніший варіант в даній категорії. Ціна такої плівки на Айфон XS Max вище, але функціонал ширше. Дане покриття надійно захистить від дрібних пошкоджень при використанні смартфона і може зберегти екран в цілості при слабкому ударі.

Плівки - це витратний матеріал, який потрібно періодично міняти. Можете спробувати кілька варіантів перш, ніж визначитеся який з них подобається найбільше.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити захисну плівку на Айфон XS Max за вигідною ціною. Доставка замовлень можлива по всій території України, поштовою службою Нова пошта. Пропонуємо безкоштовну поклейку плівки в мережі наших бутіків в Харкові. Ми надійно пакуємо замовлення, щоб вони дісталися до Вас в цілості.