Захисне скло iPhone xs max

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Вибрати захисне скло iPhone XS Max - завдання просте. Головне - знати, різновиди, а також основні і додаткові функції захисту. Виробники комплектуючих використовують для створення захисних стекол на Айфон XS Max технології, спрямовані до єдиної мети: зробити максимально міцний аксесуар, який врятує екран смартфона, навіть при падінні на тверду поверхню. У каталозі нашого сайту можна також купити захисне скло на Айфон 11 Про, захисне скло iPhone XS, а також девайси до інших моделей.

Основні і додаткові параметри захисного скла на Айфон XS Max

Є параметри, які потрібно враховувати в першу чергу, якщо збираєтеся купити захисне скло для iPhone XS Max. Полягають вони в наступному:

  • Твердість 9Н. Найоптимальніший на сьогодні рівень міцності скляного покриття, який використовують для захисту смартфона;
  • Наявність покриття анти-жир. Захисне скло на Айфон ХС Макс з олеофобним покриттям коштує трохи дорожче, але захищає дисплей гаджета від бруду, вологи і жиру. Також покращує ковзання пальця по поверхні екрана.
  • Товщина. Стандартна товщина складає близько 0,2-0,3 мм. Моделі тонше не захищають гаджет належним чином, а більш товсті - візуально і тактильно збільшують смартфон в розмірах.
  • Покриття 3D. Захисне скло для Apple iPhone XS Max з функцією 3D повністю закриває дисплей, захищаючи край від відколів.

Раніше користувачі помилково вважали, що 3D-скло міцніше 2D-скла для iPhone Xs Max. Це судження вплинуло на ринок, зумовивши появу версій з неймовірною кількістю D у назві - 10D, 999D і т. д. Це всього лише маркетинговий прийом. Насправді показник демонструє тільки те, яку площу екрана займе захисне скло. Версія 2D покриває тільки частину дисплею, що світиться, а 3D закриває також рамки навколо.

3D, звичайно ж, краще, оскільки залишає відкритим тільки динамік на передній частині. Це і безпечно, і естетично. А ось наклеївши 2D-скло на iPhone Xs Max, Ви напевно постійно чіплятиметеся пальцем за його межі, що досить некомфортно.

Крім захисного скла в каталозі можна виявити плівки. Вони цікаві невеликим цінником і добрим показником захисту від подряпин. А ось із більш серйозними механічними впливами плівка впоратися не може. Зате можна підібрати матовий варіант або сучасну гідрогелеву версію, подряпини на якій затягуються під дією тепла.

Розширені можливості пошуку не впливають на рівень захисту, але бувають важливі. Наприклад, матове покриття-антишпигун знизить бічну видимість екрану, щоб поряд людина не побачила Вашу особисту інформацію. Також можна купити захисне скло на iPhone XS Max із захистом очей.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити захисне скло на Айфон XS Max з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Херсон та інші міста України. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні сертифіковані аксесуари від надійних виробників, які ідеально підходять до техніки Apple, а також оригінальну продукцію бренду. Оплатити захисні скла для iPhone XS Max можна післяплатою.