Захисне скло iPhone xs max

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

Вибрати захисне скло iPhone XS Max - завдання просте. Головне - знати, різновиди, а також основні і додаткові функції захисту. Виробники комплектуючих використовують для створення захисних стекол на Айфон XS Max технології, спрямовані до єдиної мети: зробити максимально міцний аксесуар, який врятує екран смартфона, навіть при падінні на тверду поверхню. У каталозі нашого сайту можна також купити захисне скло на Айфон 11 Про, захисне скло iPhone XS, а також девайси до інших моделей.

Основні і додаткові параметри захисного скла на Айфон XS Max

Є параметри, які потрібно враховувати в першу чергу, якщо збираєтеся купити захисне скло для iPhone XS Max. Полягають вони в наступному:

  • Твердість 9Н. Найоптимальніший на сьогодні рівень міцності скляного покриття, який використовують для захисту смартфона;
  • Наявність покриття анти-жир. Захисне скло на Айфон ХС Макс з олеофобним покриттям коштує трохи дорожче, але захищає дисплей гаджета від бруду, вологи і жиру. Також покращує ковзання пальця по поверхні екрана.
  • Товщина. Стандартна товщина складає близько 0,2-0,3 мм. Моделі тонше не захищають гаджет належним чином, а більш товсті - візуально і тактильно збільшують смартфон в розмірах.
  • Покриття 3D. Захисне скло для Apple iPhone XS Max з функцією 3D повністю закриває дисплей, захищаючи край від відколів.

Розширені можливості пошуку не впливають на рівень захисту, але бувають важливі. Наприклад, матове покриття-антишпигун знизить бічну видимість екрану, щоб поряд людина не побачила Вашу особисту інформацію. Також можна купити захисне скло на iPhone XS Max із захистом очей.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити захисне скло на Айфон XS Max з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Херсон та інші міста України. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні сертифіковані аксесуари від надійних виробників, які ідеально підходять до техніки Apple, а також оригінальну продукцію бренду. Оплатити захисні скла для iPhone XS Max можна післяплатою.