Apple watch series 7

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Презентація 2021 року подарувала нам найкращий розумний годинник Apple - Епл Вотч 7. Збільшений екран відкрив безліч нових можливостей, подарував більше комфорту використання. А переосмислений форм-фактор сприяв не лише покращенню дизайну, а й неймовірній міцності.

Купити Apple Watch 7 можна для контролю над здоров'ям, побутових завдань. І, звичайно, для найзручніших тренувань. Просунуті спортсмени та фанати активного способу життя можуть придивитися до версії Apple Watch 7 Nike - програма Nike Run Club відкриє нові можливості ефективних тренувань, а ексклюзивні ремінці та циферблати дозволять виділитися.

У каталозі нашого сайту представлені інші розумний смарт годинник, в тому числі Garmin, Suunto і смарт годинник Mi. Але в екосистемі Apple, звичайно ж, найкраще працюватимуть Apple Watch 7 - ціна на них навіть нижча, ніж на деякі професійні пристрої для спортсменів, а функціонал неймовірно широкий.

Неважливо, чи збираєтесь Ви купити ЕплВотч 7 як перший годинник або на заміну будь-якій попередній версії, новинка не змусить розчаруватися. А ЕплМанія пропонує чудові умови для комфортної покупки!

Збільшений дисплей Apple Watch 7

В Епл Вотч 7 серії компанія зосередилася на дисплеї, і він однозначно порадував користувачів.

Рамки навколо екрана були зменшені на 40%, тому робочий простір займає майже все місце на годиннику. Купити Apple Watch 7 тепер можна у двох розмірах:

 • 41 мм;
 • 45 мм.

Зміна формату відбулася вперше із часів 3 серії. При цьому габарити корпусу значно не збільшилися. Тепер екран Епл Вотч 7:

 • на 20% більше 6 серії;
 • на 50% більше за 3 серії.

Це означає, що вибирати потрібні пункти меню, контролювати параметри та просто переглядати інформацію стане набагато зручніше, а рамки Ви не помічатимете зовсім!

Функція Always On Display залишилася і навіть була покращена. Тепер при опущеному зап'ясті Apple Watch series 7 світитиметься на 70% яскравіше. Вам не доведеться піднімати руку або торкатися дисплея, щоб побачити інформацію.

Великий екран став причиною оновленого інтерфейсу, редизайну кнопок та введення нових опцій. Наприклад, у нові Apple Watch 7 додали екранну клавіатуру, якої так не вистачало в попередніх моделях. Тепер, побачивши нове повідомлення, Ви зможете відповісти на нього з годинника. Раніше були доступні лише голосова або шаблонна відповідь. Повноцінна клавіатура дозволить не діставати телефон із кишені навіть під час важливих переговорів.

Калькулятором, таймером та іншими важливими програмами користуватися стане набагато зручніше з великим екраном годинника Apple Watch 7.

Дизайн Епл Вотч 7

Крім збільшеного дисплея впадають у вічі змінений форм-фактор і нові кольори. Купити Епл Вотч 7 вийде у трьох нових та двох знайомих відтінках:

 1. (PRODUCT) Red – червоні Apple Watch 7 все ще символ благодійності та одночасно – яскравий аксесуар на Вашому зап'ясті.
 2. Blue - синій колір підкреслює статусність свого власника і вважається новим, а комплектний ремінець "Синій вир" порадує незвичайним відтінком.
 3. Green - абсолютно новий зелений колір, що виділяється, відразу підкреслить, що на Вашому зап'ясті найновіші Apple Watch 7. Відтінок для любителів креативу і яскравих образів.
 4. Midnight - синювато-чорний колір, що прийшов на заміну Space Gray.
 5. Starlight - перлово-білий відтінок, спокійний і придатний до будь-якого образу. Як і Midnight, перегукується із кольорами нової лінійки Айфонів.

Крім того, скло Apple Watch 7 було перероблено так, що дисплей тепер виглядає плавно вигнутим, що утворює безперервну поверхню з корпусом. Такого ефекту вдалося досягти завдяки заломленню світла по краях.

Найміцніший годинник Apple Watch 7

Надійність – ще один важливий фактор, який взяла за основу компанія, працюючи над Apple Watch 7 серії:

 • скло тепер товще майже вдвічі в центрі, тому здатне витримувати велике навантаження;
 • скло отримало плоску основу, яка дозволила значно знизити ризик появи тріщин;
 • стандарт захисту від пилу та вологи IP67 - виключно надійний, Apple Watch 7 можна брати із собою практично куди завгодно;
 • водозахист WR50 зробить ще безпечнішим заняття в басейні.

Збільшена товщина скла не надто вплинула на габарити самих годинників завдяки інтеграції сенсорів прямо в панель OLED.

Швидка зарядка

Apple Watch 7 тепер заряджається на 33% швидше. Цьому сприяли:

 • нова архітектура зарядних компонентів;
 • комплектний магнітний кабель USB-C замість Lightning.

На 80% Епл Вотч 7 зарядити вийде приблизно за 45 хвилин, а для відстеження 8 годин сну буде достатньо 8 хвилин зарядки.

В ЕплМанії є все для комфортної покупки Епл Вотч 7 - ціна, яку ми з кожним днем ​​намагаємось зробити все вигіднішою, наявність кредитування, зручні способи доставки та оплати. Оформляйте замовлення на сайті, щоб вибрати відповідні умови, стати власником нових Apple Watch 7 та отримати якісне обслуговування.