Iphone X 256 б у

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Перший безрамковий смартфон Apple користувачі побачили в 2017 році, і тоді він вважався особливою розкішшю. Сьогодні купити Айфон 10 б/у 256 Гб можна за вигідною ціною – однією з найнижчих серед безрамкових моделей. Пристрій давно знято з виробництва, але популярність iPhone X не падає. Не дивно: функціонал актуальний, зовнішній вигляд привабливий, а підтримка iOS забезпечена на роки вперед.

iPhone X 256 б/у в ЕплМаніі представлені в ідеальному або відмінному стані, пристрої повністю функціональні і перевірені майстрами.

Переваги iPhone X 256 б/у

В одній ціновій категорії з iPhone X 256 б/у представлений також Айфон Xr 128 б/у, новіша модель з кращим процесором. Але флагман Айфон Х 256 Гб б/у має низку переваг перед так званим бюджетником:

  • двома камерами замість однієї;
  • більш дорогим зовнішнім виглядом, ідентичним моделі Xs;
  • екраном OLED;
  • бічними рамками з хірургічної сталі.

iPhone X 256 б/у компактніший, ніж бюджетник. Розмір екрану – 5.8", чого достатньо для комфортного перегляду інформації. Рамки навколо дисплея також значно менші.

Недолік iPhone X 256 б/у – відсутність модуля e-sim. Тому в пристрій можна підключити тільки одну сім-карту.

Якщо ж необхідність в двох sim критична, але дизайн Айфона Х 256 гб б/у Вам сподобався більше, ніж зовнішній вигляд Xr, зверніть увагу на iPhone Xs і iPhone Xs Max 256 Gb б/у – однак ціна їх буде трохи вище.

У iPhone X 256 б/у бувають в двох кольорах – Silver і Space Gray. Можливих конфігурацій пам'яті теж дві – 64 Гб і 256. Мінімального обсягу пам'яті користувачам часто здається мало, але він значно економніше.

Але сучасні програми та ігри, а також якісні фото і відео важать досить багато. Комфортніше купити Айфон 10 б/у на 256 Гб.

При порівнянні iPhone X 256 б/у з іншими моделями вибір часто падає на "десятку". Це логічно – флагман, нехай і колишній, часто цікавіше, красивіше і довговічніше ніж бюджетник.

Купити iPhone X 256 б/у в Харкові

У ЕплМаніі подбали про те, щоб iPhone X 256 б/у став відмінною покупкою. Ми надаємо пристрої в ідеальному і відмінному косметичному стані, багато з них виглядають абсолютно як нові. В описі вони позначені як:

  • Grade A – найкращий стан;
  • Grade A- – з непомітними вадами;
  • Grade B – присутні подряпини або потертості, які не впливають на функціонал.

У наших iPhone X 256 б/у акумулятор завжди від 85%, адже нижчий показник вважається сигналом до заміни батареї на оригінальну.

Перед тим, як запропонувати Вам iPhone X 256 б/у, майстер оглядає його на предмет оригінальності запчастин, перевіряє imei і оцінює пристрій.

Щоб Ви могли купити Айфон 10 б/у на 256 Гб і нічого не боятися, ми надаємо тривалу гарантію – 6 місяців.

У комплекті до iPhone X 256 б/у Ви отримаєте нові та оригінальні блок живлення і кабель. А ще в ЕплМаніі дарують захисне скло.

Для ще більшої економії ми надаємо можливість купити iPhone X 256 б/у в кредит. Загалом, намагаємося надати найкращі умови, щоб Ви, звернувшись до нас одного разу, обов'язково захотіли повернутися!

Ціни на Айфони Б/У

  • Заголовок Ціна