Графічний планшет для малювання

11 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

11 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Графічний планшет сьогодні активно використовують для дитячої творчості. Це відмінний спосіб надовго зайняти дитину корисною справою. До того ж - це економ варіант звичайного альбому для малювання. Пристрій замінить тисячі альбомних листів, фарб і олівців. Дитяча творчість - не єдина область застосування девайса. Планшет використовують для графічного дизайну, заміток, створення скетчів, для візуалізації при роботі над різними проектами. Дорослі художники можуть використовувати графічний планшет для малювання.

В інтернет-магазині ЕплМанія також в наявності ігрові консолі та інші ігрові аксесуари в асортименті. Ми пропонуємо вигідні ціни на всі девайси, за умови замовлення на сайті.

Як купити графічний планшет?

Перш, ніж зробити вибір, потрібно вивчити характеристики і можливості графічного планшета-монітора для малювання, щоб дитині або дорослому було максимально комфортно з ним працювати. Відрізняються девайси в основному розміром, наявністю/відсутністю стилуса і ще кількома характеристиками. Розглянемо докладніше:

  1. Розмір дисплея. Якщо вирішили купити графічний планшет, будьте готові, що ціна буде відрізнятися, в залежності від розміру екрану. Чим більше девайс, тим дорожче. Це обумовлено вартістю матеріалів. Користуватися пристроєм комфортніше, якщо область для малювання більше. Особливо якщо мова йде про дитину.
  2. Наявність стилуса. Купити графічний планшет для малювання можна зі стилусом і без. На сучасних девайсах малюють за допомогою будь-якого предмета, включаючи пальці. Тож відсутність стилуса в комплекті не відіграє ключової ролі. Якщо купуєте гаджет для дитини в дорогу, то краще пошукати модель з фіксованою ручкою, щоб вона не загубилася.
  3. Точність лінії. Графічний планшет можна купити в Україні, з точністю пера до 0,25 мм. Якщо провести аналогію з олівцем, то це схоже на те, наскільки тонко він заточений. Стілуси з точністю 0,25 мм потрібні для більш серйозних завдань і чіткого промальовування дрібних елементів. Для дитини буде достатньо точності 0,5 мм. Деякі пристрої мають в арсеналі два двосторонніх стилуса з різною товщиною пера.
  4. Розташування клавіш. Ціна графічного планшета не залежить від розташування кнопок, а ось зручність для різних вікових категорій людей - так. Дітям зручніше, щоб кнопка розташовувалася з лицьового боку, була досить великою і помітною. Тому на дитячих девайсах кнопка знаходиться з лицьового боку внизу.
  5. Тип живлення. Ми пропонуємо купити графічний планшет в Харкові, який заряджається від батарейки. Гаджети оснащені якісними батареями, які здатні прослужити близько року. Потім акумулятор змінюють. Економія заряду здійснюється завдяки продуманому пристрою планшета, при якому основне споживання енергії відбувається при видаленні малюнка.
  6. Вибір кольору. Зверніть увагу, що різні пристрої для малювання можуть відображати один або кілька кольорів на вибір. У нас можна купити графічний планшет Xiaomi з доставкою в Київ, який може відображати три відтінки: білий, синій і зелений.

Замовляючи графічний планшет продумайте, де дитина найчастіше буде користуватися пристроєм. Для подорожей і поїздок краще вибрати девайс поменше, так малюкові буде комфортніше тримати його в руках. Великі гаджети підходять для домашнього використання. Їх можна покласти на стіл і зняти навантаження з рук. Також уточнюйте про наявність кнопки блокування стирання, оскільки цією функцією володіють не всі планшети.

Що пропонує ЕплМанія?

На сайті ЕплМанія можна замовити графічний планшет за найвигіднішими цінами в Україні. В каталозі є моделі компакт-серії і широкоформатні пристрої. Вибирайте графічний планшет під свої потреби, щоб вартість була максимально вигідною конкретно для Вас. Для докладної консультації та допомоги у виборі девайса - телефонуйте за контактними номерами телефону. Купуйте графічний планшет з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та інші регіони країни. Сплачуйте покупку при отриманні.