iPad Pro 11 128gb

10 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

10 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Останні роки компанія Apple радує шанувальників новими моделями легендарних iPad. Популярний iPad Pro 11 128GB привертає увагу широкими функціональними можливостями і потужним процесором. 128 ГБ – це базовий обсяг пам'яті в оновленій лінійці. Розробники не дарма збільшили мінімальну пам'ять, адже новий iPad Pro, за технічними характеристиками, буде швидше заповнювати сховище. Одна з причин – це поява нового модуля камер з двома лінзами і, як наслідок, більш якісні і важкі фото. Розглянемо докладніше, що нового можна очікувати від даного планшета.

Нові функції iPad Про 

Отже, перше, що кидається в очі – це дизайн. Прямокутний корпус і закруглені краї вже стали візитною карткою техніки Apple. Якщо з боку екрану Айпад Про 2020 року не сильно відрізняється від минулої моделі, то з тильного боку оновлення є – модуль з двох камер. Новий блок складається з наступних елементів:

  • Основна ширококутна камера має 12 мегапікселів і оптичну стабілізацію;
  • Надширококутна камера вміє захоплювати широкий діапазон під час зйомки;
  • Сканер LiDAR розташований в нижній частині блоку камер і потрібен для того, щоб вимірювати відстань до об'єктів (новий датчик отримав більш професійні налаштування, що дозволило йому вимірювати дистанцію максимально точно);
  • Вгорі модуля є спалах для зйомки в темний час доби. 

Якщо враховувати той факт, що планшети не створені для фотографій і у бренду Епл є більш просунута в цьому напрямку техніка, то на iPad 11 Про виходять дуже гідні знімки. До того ж тепер можна знімати відео в 4К.

Продуктивність і автономність iPad Pro 128GB

Варто приділити особливу увагу процесору, який встановлений на iPad Pro 128 Gb. Називається він Apple A12Z Bionic і має 8 ядер. Процесор отримав удосконалену систему охолодження, що в рази підвищило його продуктивність. Використання потужних чіпсетів обумовлено прагненням розробників Apple перетворити iPad 11 Pro 128 в портативну станцію, яка зможе замінити ноутбук. Що ж, у них це вийшло. У новому процесорі одне ядро ​​направлено на роботу графіки, тому iPad Pro відмінно справляється з високим навантаженням. Графіка плавна, зображення чітке. Цей iPad підійде для редагування відео в 4К, 3D-моделювання, обробки фото та інших складних завдань, з якими звичайний компактний гаджет не впорається.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити Apple iPad Pro 128GB за вигідною ціною. Гарантію від виробника клієнт отримує автоматично, набуваючи гаджет, але також можна замовити спеціальну гарантію від нашого магазину. 

Доставка замовлень можлива поштою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Миколаїв, Кривий ріг, Кропивницький та інші міста України. Якщо Ви не готові відразу платити всю суму за iPad, то у нас є вигідні умови кредитування.