iPad Pro 12.9 Space Grey

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Робота з графікою, тестування додатків, творчі завдання та звичайний перегляд контенту легко можна довірити професійній техніці. iPad Pro 12.9 Space Gray є популярною моделлю протягом п'яти років, все завдяки великому екрану, величезному набору можливостей і універсальному дизайну. iPad Pro 12.9 Space Gray вибирають ті, хто володіє вже технікою в подібному тоні. "Сірий космос" – популярний колір для:

  • майже всіх лінійок iPhone;
  • Apple Watch;
  • MacBook і так далі.

iPad 12.9 Space Gray здатний стати елегантним доповненням до будь-якого з пристрою, адже набагато приємніше, коли всі елементи екосистеми виконані в єдиній гаммі.

Також iPad 12.9 Space Gray часто вибирають власники Magic Keyboard або Smart Keyboard Folio – темні девайси куди краще поєднуються з пристроєм.

Популярною конфігурацією залишається Айпад 256 Гб – якщо Ви хочете зберігати контент прямо на планшеті, такого обсягу виявляється досить. Якщо ж працюєте на пристрої, монтуєте відеоролики або займаєтеся творчістю – Apple надали моделі на 1 і навіть 2 терабайта, а також передбачили значне розширення за допомогою iCloud.

iPad 12.9 Space Gray – історія розвитку

Перший iPad Pro 12.9 Space Gray з'явився в 2015 році, коли Apple вирішили переглянути концепцію пристроїв, вивівши їх на новий рівень.

Тоді, крім звичних відтінків, існували Айпад Про в кольорі Gold. Колір пережив тільки перше і друге покоління, які ще оснащувалися кнопками Home. У 2018 році і біла передня панель, і кнопка, і рамки зникли. Тепер Айпад золотий можна купити тільки в більш бюджетних лінійках.

Коли iPad Pro 12.9 ще був з кнопкою, то єдиний оснащувався чорною передньою панеллю, яка багатьом здавалася більш актуальною. І дійсно, чорні рамки зливаються з екраном, тим самим візуально дисплей здається більше.

Особливо актуально при перегляді фільмів.

Gold і Silver оснащувалися білою передньою панеллю, яка більше подобалася художникам.

Коли iPad Pro 12.9 Space Gray став безрамковим, необхідність вибирати за даним аспектом відпала. З'явилася нова причина покупки пристрій в кольорі "Сірий космос" – нова клавіатура Magic Keyboard, яку підтримував iPad Pro 12.9 Space Gray 2018 роки (3-е покоління).

Зручний чохол-клавіатура був виконаний в чорному кольорі, і разом з планшетом конструкція виглядала дуже солідно.

Актуальні iPad 12.9 Space Gray

Сьогодні користувачі вибирають між iPad 12.9 Space Gray 2020 і 2021 року. Перша модель оснащена процесором A12Z Bionic, першою отримала датчик LiDAR і подвійний модуль камер. Чудовий дисплей наділений технологією ProMotion ще з 2018 року – це найголовніша перевага iPad Pro. Екран з підтримкою частоти до 120 Гц подобається і художникам, і любителям якісного контенту.

В 2021 iPad Pro 12.9 Space Gray отримав чіп М1, це за продуктивністю зрівняло його з MacBook Air на М1. Ідентичні процесори дозволяють вирішувати безліч дуже складних завдань неймовірно швидко.

Візуалізація відео і 3D-моделей, тестування додатків, зведення аудиодорожек – все це можливо на обох пристроях. А ось у чому iPad Pro 12.9 Space Gray краще ноутбука – так це в роботі з доповненою реальністю, чому сприяє датчик LiDAR. Сканер використовується навіть в NASA, а звичайному користувачеві він доступний прямо на iPad Pro 12.9 Space Gray.

Фронтальна камера стала надширококутною, і це дозволить користувачам стати справжньою зіркою відеоконференцій, блогів чи стрімів. 122-градусний кут огляду дозволив додати функцію "У центрі уваги" – кадр завжди буде фокусуватися на користувача, навіть якщо він переміщається по кімнаті.

А головною фішкою, яку отримали тільки iPad Pro 12.9 Space Gray і Silver 2021 року, став екран Mini-LED. 10000 діодів з'єднані в невеликі групи, кожна зона працює окремо від іншої. Тепер при перегляді HDR-контенту буде доступне дивовижне перенесення кольорів.

 

Купити iPad Pro 12.9 Space Gray можна в ЕплМаніі – ми намагаємося встановити найвигідніші ціни, щоб чудовими пристроями міг володіти кожен.

Ми передбачили кілька систем економії, надали зручні способи покупки. Харків'яни можуть оформити замовлення і отримати його в одному з магазинів. А жителі інших міст безпечно отримають пристрій поштою.