Apple iPad Pro Silver

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Відгуки покупців на Apple iPad Pro Silver

5
середня оцінка на підставі 1 Відгук
  1. Валерий

    _
    Спасибо ребятам из Эпл Мании, что помогли сделать выбор и подробно рассказали про ipad pro 12.9. Сначала были мысли купить, что-нибудь попроще, но теперь я понял, как хорошо, что я этого не сделал!)) Гаджет практически заменил мне полноценные ноутбук, телевизор, телефон и фотоаппарат. Больше не таскаю с собой ноут в командировки и на отдых, потому что планшета более чем хватает. Из преимуществ еще выделю то, что на экран приятно смотреть, глаза вообще не устают. В общем, качество и функционал тут отличные, пользоваться приятно. Единственный нюанс, который стоит учесть перед покупкой – это то, что чехол на ipad pro 12.9 нужен обязательно. По крайней мере, мне кажется, без него планшетом было бы неудобно пользоваться, т.к. он тонкий и довольно скользкий. Но я всегда использую чехлы на такую технику, так что мне это, собственно, не доставило каких-то неудобств.

Сріблястий колір багато значить для компанії Apple, перші пристрої, що випускалися, мали сірий відтінок. Але Apple iPad Pro Silver більш наближений до білого, і такий дизайн подобається безлічі користувачів. Відтінок дуже важливий, коли Ви вибираєте планшет, адже існують також інші пристрої в кольорі Silver:

  • MacBook Air і Pro;
  • флагмани iPhone;
  • Apple Watch будь-якої серії;
  • iMac і Mac Mini;
  • контролер Apple TV.

Ну і звичайно, Apple iPad Pro Silver, а також інші моделі планшета всіх лінійок. Завжди приємно, коли пристрої виконані в єдиній гаммі - екосистема стає наочною, а девайси виглядають технологічним набором.

Те ж саме можна сказати про iPad Pro 11 Space Gray (його називають Айпад Про сірий). Колір настільки ж універсальний і актуальний для величезної кількості користувачів.

Якщо ціна Apple iPad Pro Silver не підходить на даний момент, можна придивитися до Air iPad - модель 2020 року максимально наближена до професійних версій по дизайну і більшості можливостей.

Краса у Ваших руках

У сріблястому кольорі планшети лінійки "Про" випускалися з першого і до останнього покоління. І в усі часи Apple iPad Pro Silver викликав якісь сумніви користувачів, але тільки не сьогодні.

З 2015 по 2017 рік на Apple iPad Pro Silver була присутня кнопка Home, для якої потрібна була широка нижня рамка під дисплеєм. Тоді ж Apple ще не встигли подарувати внутрішнім компонентам мінімальні габарити, як це стало можливим зараз. Навколо екрану Apple iPad Pro Silver існували досить помітні рамки, які компанія вирішила пофарбувати в білий колір.

Це рішення подарувало Apple iPad Pro Silver як любов, так і критику. Одним користувачам здавалося, що білі рамки дуже контрастують з дисплеєм, виділяються при перегляді фільмів. У той час, як чорна рамка виглядає продовженням екрану.

А ось художники, люди, що працюють з текстом, і ті, хто використовує Apple iPad Pro Silver для інтернет-серфінгу, навпаки, оцінили дизайнерське рішення.

Сьогодні суперечки не актуальні - Apple iPad Pro Silver став практично безрамковим, а невеликі смужки навколо дисплея тепер завжди в чорному кольорі.

Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що Apple iPad Pro Silver гарний сам по собі - біла задня панель виділяється, робить планшет візуально легким, додає технологічності. А в 2021 році, коли вийшла біла Magic Keyboard, комплект Apple iPad Pro Silver - клавіатура - Apple Pencil став виглядати приголомшливо, краще будь-якого ноутбука.

У здібностях пристроїв неможливо засумніватися, кожна модель продуктивна. Навіть старі моделі до сих пір актуальні, а Apple ipad Pro Silver на M1 може позмагатися в продуктивності навіть з MacBook Air.

 

Якщо і Вам подобається Apple iPad Pro Silver, приходьте до нас. У ЕплМаніі відмінні ціни на техніку і додаткові аксесуари. Вибирайте потрібні аксесуари, наприклад, захисне скло або чохол, щоб Ваш iPad Pro Silver завжди виглядав як новий.

У нас є можливість відправити пристрій в усі міста України, а жителів Харкова запрошуємо в наші магазини.