iPhone 13 Pro на 1 Тб і інші нововведення - чекаємо вересневу презентацію

24. 08. 2021
iPhone 13 Pro на 1 Тб і інші нововведення - чекаємо вересневу презентацію

Почали з'являтися більш-менш достовірні чутки про новинки Apple, які ми побачимо зовсім скоро. За словами аналітика Деніела Айвса, запізнення, як в минулому році, бути не повинно - очікуємо онлайн-представлення нових Apple iphone 13 2021. Презентація відбудеться на третьому тижні вересня.

Рендери і модельки iPhone 13 і Apple iPhone 13 Pro Max 2021 вже давно миготять в інтернеті. Оновлений блок камер, які тепер будуть розташовані по діагоналі, вже встиг отримати і фанатів, і противників.
Аналізуючи поточні поставки, Деніел стверджує, що компанія збирається провести від 130 до 150 мільйонів iPhone. Це 35-45% від усіх вироблених смартфонів в третьому кварталі.

Самі Apple попереджають: гряде дефіцит айфонів через нестачу мікросхем на ринку.

Також, судячи з усього, нас чекають значні розширення внутрішніх сховищ. Бюджетники отримають 512-у версію, а флагмани 13 Pro і 13 Pro Max - 1 терабайт внутрішньої пам'яті в максимальній конфігурації.
Покращені камери і зменшені «чубчики» - ще одні нововведення, в яких експерти практично впевнені.

Дізнатися про новинки Apple в 2021 році, які вийдуть вже цієї осені, можна в інший нашій статті.

Нехай точна дата виходу Apple iPhone 13 поки невідома, стежте разом з ЕплМаніей за новинами, які будуть з'являтися все частіше. Так Ви зможете визначити, чи варто купувати очікувані новинки від Apple в 2021 році, коли це краще зробити і яка ціна iPhone 13 стане справедливою.