Айфон 11 червоний

9 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

9 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Вибираючи новий пристрій, користувачі звертають увагу на функціонал, ціну і зовнішній вигляд. Поєднання всіх цих трьох пунктів найбільш яскраво простежується в iPhone 11 - кращому бюджетному смартфоні Apple. Визначившись з моделлю, необхідно звернути увагу на колір пристрою – модуль камер в будь-якому випадку буде видно, навіть якщо носити пристрій в чохлі. Хоча багато користувачів вважають за краще не приховувати оригінальний зовнішній вигляд – компанія постаралася, щоб корпус виглядав стильно. Яскравіше за всіх в представленій лінійці виглядає Айфон 11 Червоний, він відразу кидається в очі і завойовує увагу. Також потрібно уважно поставитися до конфігурації. Фото і відео на нові камери доступні в дуже високій якості, вони займуть чимало місця. Якщо Ви часто працюєте з контентом, рекомендуємо купити Айфон 11 Червоний 128 Гб – цього об'єму пам'яті вистачить для безлічі чудових медіафайлів.

Айфон 11 Червоний - (PRODUCT) RED

Можливо, червоний міг би вважатися досить агресивним кольором, але точно не в даному випадку. Айфон 11 Червоний виходить під назвою (PRODUCT) RED – ім'ям однойменної компанії, заснованої в 2006 році солістом відомої групи U2 Боно і Робертом Шрайвером. Діяльність організації спрямована на боротьбу зі СНІДом і COVID-19. Apple також приєдналася до благодійності і спрямовує значну частину коштів з продажу пристроїв (PRODUCT) RED в загальний фонд.

Таким чином, купити Айфон 11 Червоний – означає зробити свій внесок в дуже важливу справу світового значення.

Те ж саме стосується і аксесуарів в червоному кольорі – вони відмінно поєднуватимуться з пристроєм, і Айфон 11 Червоний зможе стати частиною цілого прекрасного комплекту.

Незважаючи на те, що компанія переводить гроші з продажів в фонд, на Айфон 11 Червоний ціна через це не збільшується.

Виділятися з натовпу

Айфон 11 в червоному кольорі найпомітніше, що логічно, враховуючи специфіку. Apple завжди трепетно ​​відносяться саме до цієї моделі, зі зрозумілих причин. Тому пристрої кожної лінійки отримують свій неповторний відтінок. Айфон 11 Червоний став світлішим, ніж попередники – 7, 8, XR. Ймовірно, це продиктовано основною ідеєю нового дизайну, для якого обрана особлива гамма:

  • Фіолетовий, а в народі – лавандовий, підкорює незвичністю;
  • Зелений – він же м'ятний - створений для креативних особистостей;
  • Жовтий – яскравий, сонячний, радісний відтінок;
  • Чорний – стандартний, що поєднується з безліччю аксесуарів.

А найпопулярніша модель – Айфон 11 Білий – завоювала увагу більшості універсальністю і легкістю.

Але жоден з них не може похвалитися такою ж ідейністю, як Айфон 11 Червоний. Відгуки покупців, які вже встигли помилуватися цією моделлю, в основному захоплені – відтінок підібраний правильно. Він підходить всім категоріям користувачів, адже рамок в такому випадку бути не повинно. І з діловим, і з легким літнім образом колір буде поєднуватися правильно, адже червоний – один з класичних кольорів, поряд з білим і чорним.

Заднє скло не схильне до рясної появи відбитків пальців. А технологія подвійного іонного обміну захистить Айфон 11 Червоний від подряпин, щоб корпус виглядав ідеально якомога довше. Це допоможе зберегти естетичні характеристики, а також вартість пристрою, якщо в майбутньому буде бажання скористатися опцією Trade-in при покупці нової моделі.

Купити Айфон 11 Червоний в Харкові

Мета ЕплМаніі – надати кращі умови для покупки техніки Apple. Тому головна причина купити у нас Айфон 11 Червоний – ціна, яку ми постаралися зробити дуже вигідною. Крім гарного прайса, ми надаємо інші способи заощадити. Наприклад, безліч варіантів кредитування і розстрочки. Тепер ні до чого збирати на новий телефон або відривати від бюджету значну суму відразу.

У нашому каталозі Ви знайдете оригінальні аксесуари для нового пристрою.

Купити Айфон 11 червоного кольору можуть не тільки жителі Харкова, для яких доступні зручні точки самовивозу, а й жителі всієї України – ми відправимо товар поштою, попередньо застрахувавши.

Ми надаємо не тільки оригінальну техніку Apple, нову і neverlock, але і прекрасний сервіс. Тому купити Айфон 11 червоний буде і безпечно, і приємно!