Iphone 11 pro 64gb

13 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

13 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Відгуки покупців на Iphone 11 pro 64gb

4.5
середня оцінка на підставі 2 Відгуки
  1. Alex

    _
    good phone

iPhone 11 Pro здобув велику популярність серед користувачів. Він досить компактний, володіє потужним процесором і трьома камерами, що роблять відмінні фото. Тонко продуманий дизайн відразу видає в цій моделі дорогий, статусний пристрій. Але купити iPhone 11 Pro можна за цілком доступну суму, якщо звернутися в ЕплМанію.

Вибір конфігурацій у моделі не так вже й великий, а з наступаючим дефіцитом став ще менше. Або бюджетний варіант на 64Гб, або iPhone 11 Pro 256 Gb доступні для покупки. Версії на 128 гігабайт, до розчарування користувачів, не існує. І це стало для багатьох справжньою трагедією, адже різниця в ціні між сусідніми моделями виявилася досить значною.

Головна перевага iPhone 11 Pro 64GB – ціна, тому він здається оптимальним варіантом. І знайти таку модель на даний момент простіше.

Дорогий зовнішній вигляд

Якщо в пріоритеті стоїть статусний дизайн пристрою, то дана модель – найкраща. З огляду на те, що купити Айфон 11 Про 64 Гб вийде дешевше, ніж старшу модель, бюджетна конфігурація покриє всі естетичні потреби користувача. Особливою популярністю користується iPhone 11 Pro 64GB Silver, відтінок підходить для різних категорій користувачів і робить пристрій більш легким, витонченим на вигляд.

iPhone 11 Pro 64GB в кольорі Midnight Green теж справив фурор при появі. Насичений темно-зелений колір заявляв про дорожнечу та оригінальність моделі, а матове покриття заднього скла тільки підкреслювало цей статус.

iPhone 11 Pro 64GB в відтінках Золото і «Сірий космос» теж знайшли своїх шанувальників, нехай ці кольори і вважаються досить стандартними для техніки Apple.

Користувачам, для яких зовнішній вигляд важливіше, ніж функціонал камер, навіть не варто довго роздумувати – купити iPhone 11 Pro 64GB буде розумно економним рішенням.

Пам'ять iPhone 11 Pro 64GB

Спершу може здатися, що такого обсягу пам'яті замало. Іноді це стає правдою: купити iPhone 11 Pro 64GB часто все ж вважають за краще через вражаючі камери, а фото і відео в кращій якості важать не так уже й мало. Хвилина відео в якості 4К і 60 fps займе приблизно 400 Мб. Однак настільки якісні ролики потрібні не завжди і не всім. Багато популярних соц. мереж просто стискають якість при завантаженні, знищуючи при цьому результат кращих налаштувань.

Якщо знімати при оптимальних параметрах, навіть iPhone 11 Pro 64GB виявиться досить. А якщо пам'яті в один момент не вистачить, завжди є можливість її розширити за допомогою дешевої підписки на iCloud. Також допоможе кілька простих порад:

  • видаляйте невдалі кадри в тому числі і з папки «Нещодавно видалені»;
  • зберігайте відео в якості 4К на зовнішньому носії;
  • налаштуйте видалення кешу з месенджерів;
  • переглянете додатки iPhone 11 Pro 64GB – навіть серед встановлених часто бувають непотрібні.

Для коректної роботи iPhone 11 Pro 64GB знадобиться робочий простір, адже під час запуску програми вимагають наявності вільного місця. Якщо пам'ять буде завжди забита, можливі збої в роботі.

Якщо Ви вже користувалися 5Гб безкоштовного iCloud на інших моделях iPhone, то знаєте, наскільки це зручно. Але сховище також допоможе в разі втрати телефону або поломки – в ньому Ваші дані залишаться цілими і будуть доступні на інших пристроях в будь-який момент. Це зручний спосіб додати вільного місця в iPhone 11 Pro 64GB і забезпечити безпеку важливої ​​інформації. А Apple вже подбали про конфіденційність.

Купити iPhone 11 Pro 64GB в Харкові

Навіть за часів, коли пристрої стали дефіцитом через зняття виробництва, ми намагаємося надавати гідні ціни. Даємо можливість купити iPhone 11 Pro 64GB в кредит, а також організуємо доставку по Україні компаніями-перевізниками.

Ви можете звернутися до нас, адже в ЕплМаніі оригінальна техніка Apple і якісний сервіс. Ми із задоволенням допоможемо заощадити і отримати довгоочікувану покупку зручним способом.

Якщо на новий Айфон 11 Про 64 Гб ціна здається недостатньо низькою, розгляньте варіант б/у – у нас тільки перевірені майстром, якісні екземпляри з хорошою вартістю. А каталог аксесуарів дозволить підкреслити оригінальний дизайн і знайти необхідні для комфортного використання товари.