Iphone 13 pro max 512 gb

Гаджети Apple з професійної лінійки краще купувати з великим об'ємом вбудованої пам'яті. Особливо, якщо смартфон використовується для роботи, пов'язаної з відеозйомкою та монтажем відео. Новий iPhone 13 Pro Max на 512 GB ідеально підійде для цієї мети. Пам'яті вистачить, щоб зберігати велику кількість контенту і корисних додатків.

В інтернет-магазині ЕплМанія в наявності також Apple iPhone 13 128GB, iPhone 13 256, iPhone 13 Pro 128GB і інші моделі з різним обсягом сховища. Каталог сайту складається з категорій, розподілених по різним запитам пошуку, для зручності наших клієнтів.

Для кого підійде iPhone 13 Pro Max 512

Частинка «Про» в будь-який серії гаджетів Епл означає, що дана техніка створена для професіоналів. Найчастіше мова йде про людей, чия діяльність пов'язана з фотографією, операторським мистецтвом і дизайном. Технічна частина гаджета спрямована на найвищу якість фото-/відеоконтенту, і спеціальні програми для їх редагування. Залишаться в захваті від гаджета також любителі якісних ігор. Потужний процесор A15 Bionic створений для вирішення найскладніших завдань. При завантаженні і роботі спеціальних програм, користувач побачить тільки плавність графіки і моментальний відгук дисплея на будь-який жест або анімацію. Гаджета з даними об'ємом пам'яті вистачить для наступних цілей:

  1. Зберігання великої кількості контенту в пам'яті телефону. Якщо не хочете періодично чистити сховище шляхом видалення файлів або перенесення їх на інший накопичувач - 512 ГБ знадобляться.
  2. Завантаження та зберігання мультимедіа. Фільми та музика займають багато місця в пам'яті смартфона. Якщо Ви часто в роз'їздах і любите завантажувати мультимедійні файли в телефон, потрібен пристойний запас пам'яті.
  3. Завантаження та використання ігрових додатків. Особливо стосується ігор з високим рівнем графіки. Процесор даної моделі телефону створений для таких цілей. Важливо також пам'ятати, що такі додатки багато важать.
  4. Використання смартфона кілька років. Чим довше користуєтеся гаджетом, тим більше заповнюється сховище. При особливо інтенсивному використанні для професійних цілей, заповнити можна навіть 512 гігабайт.

Зверніть увагу, що фото і відео, зняті на оновлені матриці тринадцятої Про-версії, виходять набагато важче, ніж на флагмани минулих поколінь. Те ж кількість контенту буде займати більше гігабайт, ніж раніше. Цей фактор повинен бути визначальним при виборі смартфона для професійного використання.

Функції Айфона 13 Про Макс на 512 ГБ

Щоб зрозуміти необхідність у великому обсязі сховища, можна просто докладніше розглянути можливості, якими володіє модель. Основне перетворення торкнулося модуля камер і процесора. Отже, що приготував виробник в даній моделі гаджета:

  • Потрійний модуль камер з новими матрицями. Основна (ширококутна) камера отримала розмір пікселя - 1,9 мкм і збільшену до 1,5 діафрагму. Це сприяло тому, що якість фото в режимі поганої освітленості стало в 1,5 рази краще, ніж у попередника.
  • Режим для зйомки кіно. Тепер на Айфон можна зняти повноцінний фільм з глибиною сцени і перехідним фокусом. Відчувши себе режисером і кінооператором в одній особі, Ви захочете знімати більше відео. Для цього знадобиться пам'ять в смартфоні.
  • Плавний і чіткий дисплей. Графічний процесор моделі має в своєму розпорядженні 5 ядер, що стало рекордом для гаджетів бренду. Це дозволяє грати в найяскравіші і графічно складні ігри, для закачування яких знадобиться пам'ять.

Дані функції стали можливими тільки завдяки 6-ядерного процесора, з яким адаптовані дисплей і камери. Такі технічні особливості в симбіозі дали можливість отримати найдосконаліший смартфон на сьогоднішній день.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити iPhone 13 Pro Max 512 GB за вигідною ціною. Доставку замовлень здійснюємо в будь-яке місто України поштовим сервісом. Оплатити покупку можна післяплатою або на карту, а також оформити кредит на вигідних умовах. Ми страхуємо посилку на повну вартість і надійно пакуємо, щоб Ви отримали гаджет в цілості.