Apple iphone 13

15 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

У 2021 році на презентації у вересні Apple вперше показали новий Айфон 13, який здивував новим дизайном і можливостями камер, потужним процесором і великою кількістю унікальних кольорів корпусу. Все те, що ми полюбили в попередньій моделі бюджетника, також збереглося:

  • міцний дисплей Ceramic Shield;
  • підтримка мереж 5G;
  • технологія Magsafe.

Майже всі інші характеристики iPhone 13 були значно поліпшені, а завдяки новим можливостям камер мінімальна конфігурація тепер 128 Gb.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто купити Айфон 13, просто ознайомтеся з чудовими оновленнями, які він може надати.

A15 Bionic в iPhone 13

Можливості камер, приголомшлива продуктивність і покращена автономність стали можливі завдяки новому чіпу A15 Bionic. iPhone 13 демонструє одні з кращих показників на ринку, робота на 30% швидше, ніж у інших пристроїв, а обробка графіки краще на 50%.

Також автономність Айфона 13 приблизно на 2,5 години довше, ніж у попередника - цьому сприяв, в тому числі, чіп, який оптимізує процеси пристрою.

Захист даних і робота Face ID також на висоті, а продуктивність дозволить працювати з найсучаснішими додатками та іграми. Незважаючи на прекрасні показники, на iPhone 13 ціна залишилася набагато більш бюджетною, ніж у флагманів iPhone 13 Pro і Айфон 13 Про Макс.

Дисплей Айфон 13

Super Retina XDR отримав стандартний розмір 6.1', але його площа стала трохи більше за рахунок зменшення "чубчика". Альтернативний розмір представлений в iPhone 13 Mini - 5.4', такий пристрій зручніше тримати в руці, він більш мобільний.

На обидві моделі Айфон 13 ціни різняться не занадто сильно, тому обирайте в залежності від особистих уподобань.

Super Retina XDR став на 28% яскравіше, і при перегляді контенту HDR показник може сягати 1200 кд/м2. Передача кольору і висока щільність пікселів забезпечують насичену, чітку картинку. На iPhone 13 зручно читати, переглядати відео і грати в ігри з кращою графікою.

Камери Айфон 13

Дивлячись на новинку, Ви відразу побачите серйозну зміну зовнішнього вигляду - тепер камери розташовані по діагоналі. Таке рішення дозволило:

  • освіжити дизайн, зробивши його унікальним;
  • збільшити матриці;
  • забезпечити оптичну стабілізацію зі зрушенням матриці, якою міг похвалитися тільки торішній флагман Pro Max.

Тому Apple iPhone 13 здатний знімати приголомшливі кінематографічні відеоролики, навіть в русі, вловлювати більше світла (на 47%) і робити відмінні фото.

Новий режим "Кіноефект" додали для основної та фронтальної камери. Це автоматичний фокус, який забезпечує штучний інтелект. Створюючи його, Apple керувалися кращими прийомами режисерів. Головний об'єкт зйомки залишається у фокусі, в той час як фон навколо нього трохи розмитий. Якщо герой відвертається від камери або в кадрі з'являється новий персонаж, фокус автоматично зміщується, розставляючи чудові акценти. Рішення штучного інтелекту можна редагувати як завгодно в процесі обробки.

Також в iPhone 13 з'явилися "Стилі", які стали чудовою альтернативою стандартним фільтрам. Вони коректують параметри кольорів, роблячи зображення більш яскравим, холодним або теплим - в залежності від Ваших переваг. При цьому не змінюється колір неба і відтінок шкіри, тож фото виглядає природно.

Smart HDR 4 також здатний автоматично редагувати фотографії, не змінюючи відтінки шкіри, при цьому настройки підбираються індивідуально для кожного об'єкта фото (до 4 чоловік одночасно).

Якщо Ви хочете для фотографій і відео купити телефон, Айфон 13 стане одним з кращих варіантів. Ваші соцмережі або режисерські проби будуть максимально ефектними.

Який купити iPhone 13 2021

Якщо Ви вже визначилися з діагоналлю екрана, то залишилося вибрати колір і конфігурацію.

Купити Айфон 13 тепер можна на 128, 256 або 512 Гб, Apple прибрали модель 64 Гб через нові можливості камер. Фото і відео в такій високій якості важать досить багато, тому керуйтеся своїми майбутніми цілями при покупці. Для частих відеозйомок і фотосесій більше підійде максимальна конфігурація, а для звичайного користування можна купити iPhone 13 на 128 Гб, при цьому значно заощадивши.

Серед кольорів корпусу Apple надали насичений Product Red, ніжний Pink, перлинно-білий Starlight, чорний з синявою Midnight і абсолютно новий Blue. Кожен з кольорів виглядає чудово і універсально, добре поєднується з більшістю аксесуарів.

Купити Айфон 13 в Харкові

Якщо Ви вже цікавилися, яка на Айфон 13 ціна в Україні, то знаєте, що ЕплМанія пропонує дуже вигідний прайс. Ми завжди намагаємося допомогти заощадити, тому встановлюємо оптимальну вартість і відмінну систему лояльності. Досить замовити Айфон 13 на сайті, і зможете забрати його в одному з магазинів Харкова або оформити доставку поштою в інші міста України. Також є кредитування, якщо хочете платити за покупку поступово.