Айфон 13 червоний

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

3 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

У новій лінійці Айфонів 13 червоний колір традиційно зайняв центральне місце. Найяскравіший і стильний відтінок радує шанувальників уже кілька років. У новій версії червоний став темніше і глибше, перегукуючись з відтінком благородного рубіна. З досвіду минулих років можна зробити висновок, що червоні гаджети Епл користуються підвищеним попитом. До того ж, кошти від покупки смартфона в даному кольорі йдуть на благодійність.

В інтернет-магазині ЕплМанія, ціна на iPhone 13 Red приблизно така ж, як на Айфон 13 синій або Айфон 13 рожевий. Інші відтінки можна знайти у відповідних категоріях сайту. Вартість відрізняється тільки в залежності від обсягу сховища. Розглянемо докладніше переваги червоного Айфон 13 і чим відрізняється нова модель від гаджетів минулого року.

Переваги Айфона 13 Red

У кожного відтінку з нової лінійки вже з'явилися шанувальники. Вибір дизайну корпусу більшою мірою залежить від особистих переваг і стилю користувача. У червоного кольору свої переваги, які полягають в наступних факторах:

  1. Унікальність. Коли в лінійці з'являється яскравий смартфон - модель стає унікальною. Такі гаджети часто випускають в меншій кількості. На них починається справжнє полювання.
  2. Яскравий дизайн. Червоний привертає погляди, тому з айфоном 13 в даному відтінку користувач буде в центрі уваги.
  3. Стиль і мода. Бренд Apple стежить за модними тенденціями. Тому новий гаджет отримав корпус у відтінку, який за версією інституту кольору Pantone, називається «Вогненний вихор». Він буде одним з найактуальніших в 2021-2022 роках.
  4. Легко підібрати аксесуари. Для тих, хто не хоче ховати яскравий корпус під чохлом, в асортименті є прозорі аксесуари. Також можна купити захист того ж відтінку, що і гаджет. Така пара буде виглядати дуже гармонійно.

Зверніть увагу, що в лінійці попереднього року був присутній червоний гаджет, але це був зовсім інший відтінок. Більш приглушений і менш яскравий. Новий iPhone 13 Red стане справжнім вогненним вихором, який додасть яскравості в повсякденне життя.

Характеристики Айфона 13 Red

Довгоочікувана новинка випускається в стандартній, для останніх поколінь гаджетів Епл, комплектації. Коробка поставляється без захисної плівки. Щоб порушити цілісність упаковки, потрібно потягнути за паперові стікери вгорі і внизу. Всередині розташована інструкція, кабель USB-C Lightning і наклейка з логотипом бренду. Розглянемо якими характеристиками володіє смартфон:

  • Нове покоління камер - основна новина, яку чекали шанувальники бренду. Дві камери стали більше в розмірі, тому розташовані по діагоналі відносно один одного. Також фактор візуально відрізняє гаджет від моделі минулого року.
  • Новий ширококутний модуль. Базова модель має ширококутним модулем такої ж сили, як серія Pro, і оптичну стабілізацію зі зрушенням матриці. Внесли зміни в ультраширококутний модуль, підвищивши швидкість матриці.
  • Яскравий дисплей. Розміри OLED екрану залишилися колишніми, але помітно збільшилася яскравість. Тепер вона становить 800 ніт. Поліпшили також контрастність зображення.
  • Новий процесор. Традиційно компанія представила новий потужний процесор Apple A15 Bionic, який має в своєму розпорядженні 6 ядер. Чотири ядра у графічного процесора, що дозволяє знімати відео, які за якістю не поступаються професійній камері.
  • Кінематографічний режим. При зйомці відео можна включити кінематографічний режим, який перетворить звичайний ролик до фільму гідний Голлівуду.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити червоний iPhone 13 за вигідною ціною. Відправимо гаджет поштовим сервісом в будь-який куточок України. Смартфон - особливо цінний товар, тому наша команда особисто контролює якість упаковки посилки, щоб Ви отримали гаджет в ідеальному стані. Якщо залишилися питання або потрібна допомога у виборі моделі - телефонуйте за контактними номерами телефонів, скористайтеся «швидким помічником» на сайті або функцією «купити в один клік». Ціни актуальні тільки при замовленні на сайті.