Mac book Pro 2020

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

У 2020 році Apple представила новий MacBook Pro двічі – надзвичайна ситуація для компанії. У травні світ побачив MacBook Pro 2020 року, вдосконалену модель минулого року на процесорі Intel. А в листопаді – MacBook Pro на чіпі М1, власної розробки Apple.

Обидві моделі швидко набрали популярність. MacBook Pro 2020 M1 – більш досконала і потужна, але одночасно з цим має особливі специфікації і дорожча. Щоб правильно вибрати MacBook Pro, необхідно розуміти різницю між моделями.

MacBook Pro 2020 року – Intel

Презентовані в травні, Макбук Про 2020 перевершили попередників 2019 року зі 13" діагоналлю за можливостями модифікацій, а також потужністю.

Модель отримала процесор Intel Core i5 10-го покоління, графічний процесор Iris Plus 645. Оновлення дозволило збільшити продуктивність при виконанні ресурсоємних завдань.

SSD став ще швидше, отримав можливість розширення до 4ТБ.

Екран MacBook Pro 2020 залишився без змін – Retina 13.3 "з технологією IPS. Дисплей давно славиться реалістичною передачею кольору (колірний обхват P3), хорошою яскравістю і мінімумом відблисків.

Клавіатура "Ножиці", яку отримав Макбук Про 2020 року, має м'який хід клавіш і приємна для роботи. Вона миттєво відгукується на натискання, а також дуже тиха і надійна.

Сенсорна панель Touch Bar залишилась колишньою – яскравий невеликий дисплей підлаштовується під включений додаток та актуальні завдання.

MacBook Pro 2020 купити прагнули через компактність, надійність і продуктивність. Але чіп М1, який Apple показали пізніше, став справжнім проривом – революцією в світі техніки.

MacBook Pro 2020 року – M1

Late 2020 року – так позначається час виходу MacBook Pro на архітектурі М1. Чіп – власна розробка Apple, яка включає в себе центральний, графічний процесори і Neural Engine. Кожен з них отримав значні поліпшення:

  • машинне навчання покращене до 11 разів;
  • графічна обробка швидше в 5 разів;
  • процесор потужніший в 2.8 рази.

Тому на новий MacBook Pro 2020 ціна буде трохи вища, ніж на звичайний.

Найпомітніші поліпшення – швидкість і час роботи. З чіпом М1 Макбук Про 2020 здатний тримати заряд до 20 годин. Включається він миттєво, а з обробкою складних завдань справляється легко.

Тому MacBook Pro 2020 купити можна для програмування, рендеринга відео, монтажу аудиодорожек і відео, фотошопа – і багато чого іншого.

Активне охолодження не дасть Макбуку Про 2020 нагріватися, але М1 настільки добре справляється з роботою, що цілком обходиться і без нього.

Порти Thunderbolt прекрасно впораються і з швидкою передачею даних, і з підключенням будь-яких девайсів. Всі попередні зручності MacBook Pro 2020 також є – клавіатура "Ножиці", приголомшливий екран Retina, Touch Bar.

Який MacBook Pro 2020 вибрати – Intel vs M1

Творчим людям, які займаються аудіо- та відеоконтентом, багато працюють в фотошопі або пов'язані з програмуванням, краще вибрати новий MacBook Pro 2020. Різниця в ціні з більш старою версією не настільки велика, щоб потім пошкодувати про покупку. Все ж Макбук Про 2020 купити намагаються з перспективою на тривале користування.

Якщо звичніше працювати з Intel, необхідна робота зі специфічними програмами або хочеться заощадити – MacBook Pro early 2020 теж прекрасно впорається з більшістю завдань, нехай і не буде настільки автономним і потужним.

 

У ЕплМаніі обидва Макбуки Про 2020 купити вийде за приємною ціною. Ми намагаємося забезпечити зручні умови покупки, якісний сервіс і безліч способів заощадити. Залишайте замовлення на сайті – і вже скоро Ви отримаєте свій ідеальний Mac Book Pro 2020.