Ігрова консоль

10 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

10 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

Сучасна ігрова приставка може похвалитися відмінною графікою і тисячами захоплюючих ігор. Пристрій по конструкції нагадує системний блок комп'ютера, тільки використовується для інших цілей. Технічно, ігрова консоль складається з жорсткого диска (на новіших моделях використовується SSD накопичувач), процесора, відеопроцесора і оперативної пам'яті. Щоб правильно вибрати і купити ігрову приставку, потрібно докладніше розібратися в технічних характеристиках і можливостях системи.

В інтернет-магазині ЕплМанія також в наявності ігри для ПС 4, ігри для Playstation 5 і ігрова периферія на вибір. На сайті вигідні ціни на дану категорію товарів. Вартість актуальна при замовленні через онлайн-магазин.

Як купити ігрову консоль?

Купити ігрову консоль в Україні можна різних років випуску. Найактуальнішими сьогодні є Sony PlayStation четвертої і п'ятої версій, а також Xbox. Розглянемо, що собою представляють ці пристрої:

  • Наявність SSD-накопичувача. На нашому сайті можна знайти ігрові приставки в Харкові, які оснащені швидким SSD диском. На даний накопичувач можна завантажувати сотні різноманітних ігор з якісною графікою. Завдяки використанню SSD замість стандартного жорсткого диска, вийшло досягти миттєвого завантаження ігрових додатків.
  • Наявність джойстика в комплекті. Ігрова приставка-консоль поставляється з одним оригінальним контролером. PlayStation добре відома своїми ергономічними джойстиками, які відмінно лежать в руці, забезпечують комфортну і функціональну гру, знімають втому з рук. Є контролери з тактильними ефектами для більш реалістичного занурення в гру.
  • Комплектація. У нас можна замовити ігрові приставки з доставкою в Київ, в комплект яких входить одна консоль і один джойстик. Якщо потрібні додаткові аксесуари, у вигляді окулярів віртуальної реальності, штурвалів або другого джойстика - знайти дані товари можна в каталозі ЕплМаніі в асортименті.
  • Сумісність. Ігрові приставки та консолі працюють спільно з моніторами, телевізорами. Звертайте увагу на виходи шнурів, які додаються до пристрою. Вони повинні відповідати тій відеотехніки, на якій збираєтеся грати. Сучасні моделі оснащені інтерфейсами HDMI, які можуть передавати дані з високою роздільною здатністю.
  • Розширений функціонал. Можна купити ігрову приставку в Харкові, яка буде підтримувати передачу даних через Wi-Fi для виходу в інтернет. Деякі моделі відтворюють фільми. За допомогою таких консолей можна завантажувати і переглядати улюблене кіно в високій якості.
  • Виробник. Вартість ігрової приставки відрізняється, в залежності від бренду-виробника. Знаменитий бренд Sony PlayStation завоював шанувальників, які не стануть користуватися іншими консолями. Ціна даних пристроїв висока, але виправдана преміальною якістю техніки.

Якщо хочете заощадити, у нас можна придбати ігрові приставки Xbox за низькою ціною або портативні консолі. Гаджети коштують дешевше при відмінній якості збірки.

Яку замовити ігрову приставку?

На сайті ЕплМанія можна купити будь-яку ігрову приставку за вигідною ціною в Україні. Підбирати гаджет потрібно виходячи з особистих потреб. Якщо маєте в своєму розпорядженні велику суму, купуйте PlayStation від Sony і насолоджуйтеся швидкістю завантаження і чіткістю графіки важких ігор. Якщо шукаєте портативний пристрій для подорожей або поїздок, то замовте ігрову консоль від Нінтендо і проходьте рівні дистанційно. Можна за вигідною ціною купити ігрову приставку від Xbox з підпискою на протязі 1 місяця. За цей термін можна протестувати десятки ігор і зберегти ті, що сподобалися.

Що пропонує ЕплМанія?

На сайті ЕплМаніі можна купити ігрові приставки з доставкою в Дніпро, Київ, Одесу, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінницю та інші міста країни. Ми страхуємо на повну вартість і якісно пакуємо кожне замовлення, щоб клієнти були впевнені у цілості покупки. Для тих, хто не хоче відразу витрачати велику суму за приставку - пропонуємо оформити кредит без переплат.