Виробник аксесуарів показав, як будуть виглядати AirPods 3

18. 09. 2020
Виробник аксесуарів показав, як будуть виглядати AirPods 3

На початку жовтня в бета-версії iOS 13.2 була виявлена ​​анімація кнопки активації шумозаглушення для нових AirPods. Судячи з неї, в настройках гучності в Пункті управління з'явиться додатковий тумблер, який і буде відповідати за активацію або деактивацію шумозаглушення. Але це далеко не єдиний натяк на особливості AirPods 3: так, виробники чохлів вже почали підготовку до випуску аксесуарів для нових AirPods, і судячи з усього, вони щось знають.
Очікується, що нові AirPods будуть випущені в кінці 2019 або початку 2020 року. Однак виробник аксесуарів ESR вже випустив як «кришку», так і чохол для так званих AirPods Pro. І судячи з наявності більш широкого зарядного чохла на знімках, AirPods матимуть силіконові (або пінні) амбушюри для щільної внутріканальной посадки.
З чуток, AirPods 3 отримають «спортивний» дизайн. Навушники отримають спеціальне кріплення, яке дозволить користувачам здійснювати пробіжки або тренуватися - при цьому не боячись, що навушники можуть випасти з вух в самий невідповідний момент. Також компанія відмовиться від глянцевого покриття і буде використовувати в корпусі матовий пластик. Але при цьому головною фішкою нового продукту стане функція активного шумозаглушення. Не виключено і поява стандарту пило- та вологозахисту IP67 / IP68 і нових кольорів корпусу.
AirPods Pro, як очікується, будуть мати більш високу ціну, ніж існуючі AirPods, які продаються за ціною 159 доларів з проводовим зарядним кейсом і 199 доларів за модель з бездротовою зарядкою. Точне ціноутворення нової моделі ще невідомо.