Скільки презентацій Apple нас чекає цієї осені?

24. 08. 2021
Скільки презентацій Apple нас чекає цієї осені?

Інсайдери стверджують, що на презентації Apple 2021 поновлення отримають всі основні пристрої. Чи так це - зрозуміємо вже скоро.

Багато хто задається питанням, коли презентація Apple 2021. Вже третій тиждень вересня обіцяє порадувати чотирма новими iPhone 13 лінійки. Поки про оновлення відомо мало, але інформації від експертів вже досить для загального уявлення. Після викладених в мережу рендерів і моделей, багато користувачів вже визначилися, хочуть вони купити iPhone 13 або готові чекати ще рік для поновлення смартфона.

Далі аналітики пророкують, що Apple на осінньій презентації 2021 покаже нові MacBook на процесорі М1 з діагоналлю екрана 14 і 16 дюймів. Чи буде це оновлений чіп M1X - поки незрозуміло. Все відкриється, коли наступна презентація Apple 2021 вийде в світ.

iPad Pro в цьому році вже встигли оновитися, тому очікуємо нові бюджетники.
iPad Mini 6, судячи з моделей, що з'явилися в інтернеті, буде зменшеною копією iPad Air 10.9, з новим відбитком на кнопці блокування. Новий iPad mini існує поки на рівні чуток, чи стануть Apple насправді підтримувати концепцію - дізнаємося вже восени.
Також аналітики виявили, що компанія може розглядати відмову від алюмінію при виробництві iPad і MacBook на користь титану, більш стійкого до згинань і подряпин.

Найменше інформації про Apple Watch 7. Щодо поновлення лінійки є сумніви. Але існує ймовірність, що новинка Apple Watch 2021 нарешті отримає більш тривалу автономність і плоскі грані.

Слідкуйте за новинами та оновленнями з ЕплМаніей - ми раді не тільки надавати цікаву інформацію, але і раніше інших надавати новинки для Вас. Ми постраємось швидше надати всі дані про новинки Apple, дату презентації 2021 - в тому числі.