Власний чіп М1 і нові Mac: презентація 10.11

11. 11. 2020
Власний чіп М1 і нові Mac: презентація 10.11

В Apple розробили власний процесор і нарешті розповіли про його можливості. Чіп М1 - перший з лінійки Apple Silicon. Серед заявлених переваг - ефективне енергоспоживання, 8 ядер, приголомшлива продуктивність.
Система, за якої сконструйований 5-нм чіп, поєднує в собі графічний і центральний процесори, а також машинне навчання.
На презентації пообіцяли поліпшення всіх категорій роботи. Навіть додатки, пов'язані з обробкою графіки і рендером, працюватимуть в кілька разів швидше.

Rosetta 2 - нове програмне забезпечення, яке дозволить Mac оптимізувати під новий процесор будь-які додатки. Як створені для Intel, так і для iPad / iPhone.

MacOS Big Sur - обіцяна ще влітку операційна система - нарешті починає працювати. Її розробка була спрямована на візуальну естетику, а також на поліпшення продуктивності. Додано безліч нових можливостей. Браузер Safari буде піддаватися тонкої індивідуальній настройці, отримає максимальний захист.

Mac Mini

Абсолютно несподівано анонсували Mac Mini, купити який можна буде за меншою ціною. Він може похвалитися тим, що:

  • в 3 рази підвищена продуктивність;
  • в 6 разів покращена графіка;
  • в 5 разів Mac mini швидше великих настільних ПК того ж бюджету (за словами Apple, звичайно).

Загалом, можливості мініатюрного комп'ютера набагато краще, ніж у попередника. І все завдяки новому чіпу.

MacBook Air

На презентації глядачів дивували неймовірними цифрами, якими буде радувати нас новий MacBook Air на базі М1.

  • в 3,5 рази вище обчислювальна потужність;
  • в 5 разів вище графічна продуктивність:
  • в 2 рази швидше SSD;
  • в 9 разів ефективніше машинне навчання.

Що вражає: Apple пообіцяли автономну роботу 15 годин в браузері по Wi-Fi, і 18 годин в змішаному режимі! А також гарантували, що новий Мак буде працювати безшумно і без нагрівання.

MacBook Pro 13"

Такими ж грандіозними поліпшеннями похвалиться і Макбук Про 13 на базі М1.
Ось тільки автономність там збільшилася до 20 годин в режимі перегляду відео - тобто дивитися фільми без підзарядки можна два дні! Якщо, звичайно, все-таки відволікатися на сон.
Про-версія наділена системою активного охолодження. А ще захищена за допомогою Activation Lock, яка дозволить заблокувати ноутбук, якщо його вкрадуть. Тепер недоброзичливцю дістанеться просто коробка з запчастинами замість функціонального пристрою.

Загалом, комп'ютери Apple виходять на новий рівень завдяки новому процесору. Тепер знайти їм конкурента стане набагато складніше. ЕплМанія завжди намагається надавати клієнтам краще! І при цьому якомога швидше і дешевше. Слідкуйте за нашими соцмережами, блогом і новинками - будьте в курсі подій, купуйте з комфортом!