Фахівці DisplayMate оцінили дисплей iPhone 11 Pro

18. 09. 2020
Фахівці DisplayMate оцінили дисплей iPhone 11 Pro

Нові смартфони Apple не тільки моментально розлітаються з прилавків магазинів, а й продовжують привертати увагу блогерів і спеціалізованих видань. У нашому огляді ми обійшлися без знущань над новинками, але деякі вже встигли перевірити смартфони на міцність і розібрати на складові частини. Втім, ставили над ними і більш приємні досліди. Наприклад, сайт DisplayMate, професійно оцінює якість дисплеїв мобільних пристроїв, уважно вивчив iPhone 11 Pro Max і видав свій суворий вердикт про якість екрану новинки.

В ході подальшого дослідження екрану новинки, Сонейра прийшов до висновку, що в порівнянні з XS енергоспоживання iPhone 11 Pro Max скоротилося як мінімум на 15 відсотків. На домашньому екрані яскравість коливається в районі 900 ніт, при цьому вона практично не змінюється під будь-яким кутом огляду. Це дуже важливо, тому що смартфонами часто доводиться користуватися на вулиці, де яскраво світить Сонце, істотно утрудняє користування смартфоном. З iPhone 11 Pro Max такого точно не відбудеться, тому що його екран яскравіше, ніж у будь-якого іншого апарата.

Підводячи підсумок, автор огляду повідомив, що iPhone 11 Pro Max отримує нагороду DisplayMate за кращий дисплей для смартфона. Сам дисплей отримав від ресурсу оцінку A +, вищий бал, який видається тільки кращим виробам. До цього такої честі удостоївся Samsung Galaxy Note10 +.