Про Компанію

Величезна популярність техніки Apple серед українців не викликає ніяких сумнівів, пристрої престижні і бездоганні у функціональному і конструктивному плані. Пропозицій на ринку безліч, але магазини часто намагаються використовувати підвищений попит в корисливих цілях. 8 років тому це зумовило появу мережі магазинів ЕплМанія, натхненної посилом «думати інакше» – девізом компанії Apple. Весь цей час ми намагаємося прислухатися до побажань покупців, щоб забезпечити максимально комфортні умови покупки гаджетів. І той факт, що число задоволених клієнтів становить 50 000+, говорить про перевагу подібного підходу.

jobs

Низькі ціни

Основна політика розвитку нашої мережі магазинів - лояльне ціноутворення. Ми намагаємося запропонувати найнижчі ціни, щоб залучити велику аудиторію шанувальників техніки Apple. За 9 років роботи у ЕплМаніі встигли з'явитися постійні клієнти не тільки в Харкові, де знаходяться офлайн магазини, але й по всій Україні.

Чесний і якісний сервіс

Той факт, що наші ціни набагато нижче, ніж у конкурентів, нерідко стає причиною недовіри нових клієнтів. ЕплМанія дуже дбає про свою репутацію, яку завойовувала протягом довгого часу шляхом кропіткої роботи співробітників. Про це свідчать вдячні відгуки наших покупців, наявність гарантії, система знижок для постійних клієнтів. Наш персонал завжди радий надати безкоштовну консультацію.

Нова та б/в Техніка

Ми дійсно любимо техніку Apple, тому намагаємося запропонувати вам всі новинки якомога швидше і за мінімальною ціною. Але це не заважає з повагою ставитися і до старих пристроїв, навіть які були у використанні. Широкий асортимент б/в техніки, з яким ви можете ознайомитися на нашому сайті, дозволяє придбати гаджет ще дешевше. Наші майстри ретельно оглядають екземпляри, що надійшли, тому ви можете бути впевнені в якості будь-якого пристрою!

Сервіс і гарантія

Оскільки життя підносить різні ситуації, не завжди буває можливість зберегти свій улюблений девайс в ідеальному стані. У цьому випадку на допомогу приходить наш сервіс. Кваліфіковані майстри займаються ремонтом техніки на професійному рівні, тому зможуть вирішити практично будь-яке завдання. Цінова політика нашої компанії поширюється і на цей аспект, так що вам не доведеться витрачати величезні суми, щоб подарувати своєму гаджету нове життя. Якщо причиною поломки пристрою стане виробничий брак, на допомогу прийде гарантія. Детально про її умови вам розкажуть наші консультанти.

Будьте обізнані

Разом з фізичними магазинами працює інтернет-магазин, в якому ви можете оформити замовлення на вподобаний пристрій. Щоб швидко узнавати про новинки, розглянути потрібний девайс на якісних фотографіях, брати участь в конкурсах і легко задавати питання, підписуйтесь на наш Instagram. Також ви можете зв'язатися з нами в онлайн-чаті або зателефонувати. ЕплМанія завжди рада надати вам можливість купити техніку та аксесуари за мінімальними цінами!