Оплата і доставка

Покупаючи товар в інтернет-магазині ЕплМанія, ви можете вибрати один із способів доставки: самовивіз або доставку "Новою Поштою".

Щоб забрати покупку самостійно, потрібно оформити заявку на сайті, дочекатися дзвінка менеджера і вказати найбільш зручну для Вас адресу самовивозу – один з наших фізичних магазинів в Харкові.

Усна домовленість зі співробітником необхідна, оскільки вподобаний Вами пристрій може перебувати на складі, і для його переміщення в зручну для Вас точку буде потрібно трохи часу.

Важливо! У зв'язку з нестабільним курсом долара резерв на техніку дійсний протягом 24 годин з моменту підтвердження замовлення менеджером.

Самовивіз можливий тільки в Харкові!

Доставка в інші міста України здійснюється компанією "Нова Пошта".

Зверніть увагу, що техніка (iPhone, iPad, MacBook і т. д.) відправляється післяплатою тільки за допомогою послуги кур'єра "Нової Пошти". Забрати технічний пристрій на відділенні самостійно можна тільки якщо ви здійснили передоплату 100%. Аксесуари відправляються післяплатою без будь-яких передоплат.

Товар буде доставлено за рахунок покупця відповідно до тарифів "Нової Пошти".

Оплата товару здійснюється виключно в Гривні.

При оплаті товару безготівковим способом стягується комісія в розмірі 3% від вартості товару.

При онлайн-оплаті комісія складає:

WayForPay - 2,5% від вартості товару;

Platon - 2.2% від вартості товару.

Ціни, зазначені на сайті, актуальні (дійсні) тільки для замовлень онлайн або по телефону. Ціни в фізичних магазинах ЕплМанія за адресами в Харкові можуть відрізнятися від цін інтернет-магазину.