Б/В техніка Apple

12 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

12 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Бажання заощадити або купити модель, яка пропала з полиць магазинів, цілком природнє. Б/в техніка Apple стає оптимальним варіантом у такій ситуації. Щоб не помилитися з вибором, не потрапити на хитрощі шахраїв і бути впевненим, що саме Ви купуєте, звертайтеся до нас. На сайті ЭплМании представлені різні моделі, але вони завжди вищої якості. Ми не здійснюємо продаж пристроїв нижче категорії Grade B (хороший стан, незначні сліди експлуатації).

 

Б/в техніка Apple від ЭплМания

У нас великий асортимент пристроїв, який постійно оновлюється. У категорії уживаної техніки Apple раз у раз з'являються нові смартфони, планшети і навіть Макбуки б/в. Ціна на такі моделі значно нижча, а виглядають вони частенько, як нові. Недивно, адже попередні власники, швидше за все, носили дорогий пристрій в чохлі і із захисним склом.

Коли б/у техніка Apple потрапляє в магазин, наші фахівці уважно оглядають пристрій. Воно повинне:

  • справно функціонувати;

  • добре виглядати;

  • бути оригінальним;

  • не бути відновленим;

  • мати чистий Imei (не числитися у базі, як краденное або загублене).

Незважаючи на такі жорсткі критерії відбору, ми продаємо облаштування Еппл вигідно для Вас - така політика діє з усіма товарами AppleMania. Покупець понад усе!

Ми не втомимося доводити нашу чесність і відданість клієнтам, які нам довіряють. Для того, щоб кожен мав змогу придбати б/в техніку Apple, не турбуючись про безпеку своїх фінансів, ми пропонуємо наступні аргументи:

  • найважливіше - гарантія 6 місяців на б/у пристрій. Офіційний документ дозволить клієнтові повернути технікові, якщо вона не відповідає очікуванням. Ми не боїмося давати такий довгий термін, тому що знаємо: iPhone, iPad, MacBook і Apple Watch б/в оригінальні, а їх описи на сайті - чесні;
  • наш бренд вже більше 9 років на ринку, а три фізичні магазини працюють у самому центрі Харкова;
  • у нас Ви можете придбати б/в техніку Apple в кредит. Великі банки працюють тільки з чесними організаціями, дозволяючи їм від свого імені продавати товар у розстрочку;
  • усі товари можна оглянути особисто, прийшовши в один з магазинів або ознайомившись з фото і описами на сайті.

Не варто ризикувати своїми грошима і часом, купуючи на торгових онлайн-майданчиках. Отримайте бажаний пристрій виключно безпечно, а ми гарантуємо вартість, яка нічим не гірше за більшість інтернет-оголошень.

 

Що в комплекті?

Ще одна перевага купівлі пристроїв Apple у нас: комплектація. Купуючи пристрої з рук, Ви, швидше за все, отримаєте побитий життям кабель або дешеву зарядку, куплену в ненадійному місці.

З кожним б/в товаром в ЭплМания Ви отримаєте нові і оригінальні блок живлення та шнур. Деякі моделі нам приносять навіть з коробкою - є шанс, що до пристрою, вибраного Вами, теж додаватиметься такий бонус.

 

А ось б/в навушників немає: все з міркувань гігієни і неможливості простежити історію AirPods або EarPods. На таку продукцію ми не можемо дати гарантію, оскільки самі не впевнені в їх надійності.