Б/В техніка Apple

9 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

9 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

Бажання заощадити або купити модель, яка пропала з полиць магазинів, цілком природнє. Б/в техніка Apple стає оптимальним варіантом у такій ситуації. Щоб не помилитися з вибором, не потрапити на хитрощі шахраїв і бути впевненим, що саме Ви купуєте, звертайтеся до нас. На сайті ЭплМании представлені різні моделі, але вони завжди вищої якості. Ми не здійснюємо продаж пристроїв нижче категорії Grade B (хороший стан, незначні сліди експлуатації).

 

Б/в техніка Apple від ЭплМания

У нас великий асортимент пристроїв, який постійно оновлюється. У категорії уживаної техніки Apple раз у раз з'являються нові смартфони, планшети і навіть Макбуки б/в. Ціна на такі моделі значно нижча, а виглядають вони частенько, як нові. Недивно, адже попередні власники, швидше за все, носили дорогий пристрій в чохлі і із захисним склом.

Коли б/у техніка Apple потрапляє в магазин, наші фахівці уважно оглядають пристрій. Воно повинне:

  • справно функціонувати;

  • добре виглядати;

  • бути оригінальним;

  • не бути відновленим;

  • мати чистий Imei (не числитися у базі, як краденное або загублене).

Незважаючи на такі жорсткі критерії відбору, ми продаємо облаштування Еппл вигідно для Вас - така політика діє з усіма товарами AppleMania. Покупець понад усе!

Ми не втомимося доводити нашу чесність і відданість клієнтам, які нам довіряють. Для того, щоб кожен мав змогу придбати б/в техніку Apple, не турбуючись про безпеку своїх фінансів, ми пропонуємо наступні аргументи:

  • найважливіше - гарантія 6 місяців на б/у пристрій. Офіційний документ дозволить клієнтові повернути технікові, якщо вона не відповідає очікуванням. Ми не боїмося давати такий довгий термін, тому що знаємо: iPhone, iPad, MacBook і Apple Watch б/в оригінальні, а їх описи на сайті - чесні;
  • наш бренд вже більше 9 років на ринку, а три фізичні магазини працюють у самому центрі Харкова;
  • у нас Ви можете придбати б/в техніку Apple в кредит. Великі банки працюють тільки з чесними організаціями, дозволяючи їм від свого імені продавати товар у розстрочку;
  • усі товари можна оглянути особисто, прийшовши в один з магазинів або ознайомившись з фото і описами на сайті.

Не варто ризикувати своїми грошима і часом, купуючи на торгових онлайн-майданчиках. Отримайте бажаний пристрій виключно безпечно, а ми гарантуємо вартість, яка нічим не гірше за більшість інтернет-оголошень.

 

Що в комплекті?

Ще одна перевага купівлі пристроїв Apple у нас: комплектація. Купуючи пристрої з рук, Ви, швидше за все, отримаєте побитий життям кабель або дешеву зарядку, куплену в ненадійному місці.

З кожним б/в товаром в ЭплМания Ви отримаєте нові і оригінальні блок живлення та шнур. Деякі моделі нам приносять навіть з коробкою - є шанс, що до пристрою, вибраного Вами, теж додаватиметься такий бонус.

 

А ось б/в навушників немає: все з міркувань гігієни і неможливості простежити історію AirPods або EarPods. На таку продукцію ми не можемо дати гарантію, оскільки самі не впевнені в їх надійності.