Адаптери

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Багато користувачів нових Айпадів стикалися з ситуаціями, коли стандартного роз'єму Apple Lightning або USB-C не вистачає для підключення всіх необхідних пристроїв. Тим більше, що потужність сучасних планшетів дозволяє створити справжню робочу станцію. Для вирішення ситуації знадобляться сучасні USB HUB для iPad - адаптери з додатковими входами для підключення будь-яких пристроїв. Такий багатофункціональний перехідник зможе в рази розширити можливості планшета. Наприклад, адаптери USB для iPad з Type-C можуть мати 12 додаткових портів. Але і це не все. Дані пристрої можна використовувати в якості підставки для планшета, що робить роботу ще комфортніше.

Переваги адаптерів для Айпад

Розглянемо основні переваги адаптерів iPad і як правильно використовувати додаткові входи.

 

  1. Багатофункціональність. Якщо USB хаб для iPad зайняв єдиний роз'єм на планшеті, то зарядити гаджет можна за допомогою Type-C з функцією швидкої зарядки. Якщо потрібно підключити клавіатуру, Айфон або накопичувач, то використовуйте USB 2.0. Є ще входи USB 3.0, які відрізняються високою швидкістю передачі даних (до 5 ГБ в сек.). Адаптер для iPad з підтримкою HDMI дозволить підключити до гаджету монітор або проектор. HDMI здатний зробити трансляцію в якості 4К.
  2. Інтелектуальна система. Сучасні хаби оснащені розумною системою, яка здатна самостійно розподіляти навантаження. Це сприяє оптимізації роботи гаджета, охоронить пристрій від перегріву і стрибків напруги.
  3. Міцний корпус. Адаптер на Айпад виробляють з різних матеріалів. Є оцинковані моделі або з термостійкого пластика високої якості. Дані матеріали забезпечують довговічність використання і оберігають пристрій від перегріву.

 

Якщо збираєтеся використовувати можливості гаджета по повній, то купити адаптер для iPad просто необхідно. Не доведеться вибирати, який пристрій підключити, а яким пожертвувати. З даним девайсом Ви забудете про такі проблеми.

Що можна підключити до адаптера Айпад?

Нова iPadOS додала широкий набір функцій, щоб максимально наблизити планшети до повноцінних комп'ютерів. Для використання всіх новинок знадобляться додаткові входи. Розглянемо які пристрої можна підключити через Lightning HUB для iPad і які нові можливості відкриває перед користувачем даний пристрій.

Миша. Тепер з Айпад можна використовувати дротову або бездротову мишку. Це справжній прорив, адже стало простіше обробляти великі тексти, звично гортаючи мишею, а не пальцем по екрану. Для людей, які купили планшет, щоб працювати, така можливість виявиться дуже зручною.

Зовнішні накопичувачі. Перед створенням відео або фото з камери на планшет, раніше потрібен був спеціальний MFi-адаптер. Нова операційна система дозволяє підключати накопичувачі безпосередньо, використовуючи USB-C. Під даний інтерфейс підходять також багато флешки і кабелі. Просто купуйте адаптер і використовуйте всі можливості гаджета.

Інтернет. Уявіть ситуацію, коли Wi-Fi відмовився працювати під час перебування в місці, де немає доступної точки бездротової мережі. Тепер це не проблема, адже є можливість використовувати адаптер Ethernet. Підключайте його до портативного хабу і виходьте в мережу через кабель інтернету.

Монітори та TV. Раніше це здавалося чимось з області фантастики, але не сьогодні. Підключайте монітор, телевізор або проектор через вхід HDMI і транслюйте зображення у високій якості. Це справжня знахідка для фотографів і графічних дизайнерів. Люди багатьох професій, та й всі користувачі оцінять таку можливість.

Зарядка гаджетів. Тепер зарядити айфон можна прямо від планшета і не відключаючи при цьому інший пристрій.

Що пропонує ЕплМанія?

Як бачите, підключивши універсальний адаптер для iPad, можна перетворити компактний гаджет в справжню робочу станцію, з потужним функціоналом і широкими можливостями. Але важливо вибрати якісний пристрій. Якщо сам Айпад здатний витримати навантаження від всіх підключених девайсів, то адаптер - не завжди. Тому компанія ЕплМанія підібрала найкращі HUB, щоб Ви могли насолоджуватися роботою гаджета, не замислюючись про його безпеку.

У нашому інтернет-магазині можна купити адаптер для iPad з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Кривий ріг, Миколаїв, Одесу та інші регіони країни. Відправка поштою, зі страховкою товару на повну суму. Наша команда організовує все, щоб замовлення прийшло до клієнта в цілості й схоронності.