Чохли з MagSafe

Захисні чохли – найпопулярніша категорія аксесуарів для iPhone. Вони допомагають зберегти ідеальний вигляд пристрою до кінця експлуатації, запобігаючи подряпинам, потертості та масштабним наслідкам від ударів. Чохли з MagSafe створені спеціально для лінійок iPhone 12 та 13. У цих пристроях реалізована система магнітів, яка відкриває нові можливості експлуатації. Чохол Apple MagSafe – оригінальна продукція компанії, що відрізняється як чудовою якістю, так і досить високою ціною. Ми постаралися надати найкращі ціни на фірмову продукцію. А для тих, хто хоче заощадити, в ЕплМанії представлені чудові копії з підтримкою цієї технології.

Крім MagSafe чохлів у каталозі знайдуться звичайні та дизайнерські моделі. Ви можете легко підібрати як iphone 13 pro magsafe case, так і аксесуари для більш ранніх моделей - чохол iPhone Xs Max або чохол Айфон X R. Різноманітність позицій гарантує успішний результат пошуку для власників будь-якого смартфона Apple!

Переваги чохлів MagSafe

Технологія MagSafe – це не нове відкриття для фанатів Apple. Вже багато років вона використовується у зарядках для MacBook. Конектори магнітяться до порту зарядки, щоб легко від'єднатися у випадку, якщо Ви зачепите провід. Таким чином усунули небезпеку випадкових падінь ноутбука.

MagSafe в телефонах з'явився в 2020 році, вперше представлений в лінійці iPhone 12. Аксесуари, у тому числі чохли MagSafe, набули широкої популярності, тому всі 13 моделі отримали доступ до даної технології.

Система є кільцем магнітів, розташованим у корпусі пристроїв. Подібні є і в аксесуарах, завдяки чому можливе надійне зчеплення.

MagSafe чохли надійно прилягають до корпусу пристрою, не допускаючи попадання всередину пилу, піску та дрібного сміття. Таким чином, вдалося максимально убезпечити задню панель Айфона. Чохол Apple Magsafe відмінно поєднується з іншою продукцією, не заважаючи приєднанню, і навіть сприяючи кращій якості. Купити чохол Magsafe можна разом із наступними товарами:

  1. Маленькі гаманці для кредитних карток та пластикових документів – чудове доповнення до чохла на Айфон Magsafe. Вони надійно тримаються завдяки магнітам та від'єднуються без проблем у разі потреби.
  2. Магнітна зарядка MagSafe стала розкішною заміною звичайному дроту. Невеликий майданчик прикріплюється до Apple MagSafe чохла або задньої панелі пристрою, не заважаючи експлуатації смартфона та сприяючи збереженню порту заряджання та простору навколо нього.
  3. Оригінальний Power Bank наділили магнітною системою, щоб Вам не довелося носити із собою дроти. Компактний пристрій допоможе підтримати заряд протягом дня і виглядає ефектно.

Про покупку даних пристроїв варто задуматися одразу після покупки MagSafe чохла, щоб вийти на новий рівень технологічності та комфорту.

Якими бувають чохли MagSafe?

Apple MagSafe чохли представлені у двох варіантах: силіконові та шкіряні. Кожен матеріал має свої переваги. Особливою популярністю користується прозорий чохол Apple MagSafe. Причин цього кілька:

  • не приховує оригінального дизайну Айфона;
  • підходить до всіх кольорів;
  • прикрашений білим кільцем MagSafe, яке ефектно доповнює дизайн та вказує на сучасність пристрою.

Оригінальні силіконові чохли MagSafe відрізняються чудовою якістю матеріалу. Щільний силікон не має тенденції до розтягування і не затирається з часом. Приємний на дотик силікон має шорстку поверхню, тому запобігає ковзанню. З рук чи з кишені iPhone більше не випаде з такою легкістю.

Шкіряні чохли з MagSafe – елітна продукція, яку вважають за краще купувати до флагманів. Натуральна шкіра зберігає тепло, що добре відбивається на акумуляторі в зимовий час. Матеріал має розкішну текстуру, практично не дряпається і не рветься. Згодом шкіра покривається природною патиною, що надає ретро-елемент дизайну. Найбільше патина виникає там, де Ви торкаєтеся аксесуара рукою. А якщо користуватися бездротовою зарядкою, на чохлі MagSafe зі шкіри може з'явитися характерне кільце. Для натуральної шкіри це вважається нормою.

Окрім оригінальних чохлів MagSafe у нашому каталозі знайдуться чудові копії. Деякі з них, як і оригінал, викликають анімацію відповідного кольору на екрані. Для копій з Магсейф характерна гарна якість, а також приємніша вартість.

Щоб купити чохол MagSafe в ЕплМанії, достатньо оформити замовлення на сайті – ми із задоволенням допоможемо отримати покупку швидко та комфортно.