Apple airtag

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
 1. Apple Air Tag (MX532) 40 USD
  1 612 ₴
 2. Apple Air Tag 4pack (MX542) 135 USD
  5 441 ₴
 3. Leather Key Ring for AirTag - Brown (Copy) 13 USD
  524 ₴
 4. Leather Loop for AirTag - Blue (Copy) 11 USD
  444 ₴
 5. Leather Loop for AirTag - Green (Copy) 11 USD
  444 ₴
 6. Silicone Key Ring for AirTag - Deep Navy 6 USD
  242 ₴
 7. Silicone Key Ring for AirTag - Kumquat 6 USD
  242 ₴
 8. Leather Loop for AirTag - Yellow (Copy) 11 USD
  444 ₴
 9. Silicone Key Ring for AirTag - Violet 6 USD
  242 ₴
 10. Leather Loop for AirTag - Orange (Copy) 11 USD
  444 ₴
 11. Leather Loop for AirTag - Red (Copy) 11 USD
  444 ₴
 12. Silicone Key Ring for AirTag - Blue 6 USD
  242 ₴
 13. Silicone Key Ring for AirTag - White 6 USD
  242 ₴

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Нарешті шанувальники бренду Apple можуть використовувати довгоочікувану новинку - трекер AirTag, які допоможуть знайти або відстежити важливу річ, на великій відстані. Це ексклюзивний продукт, який був геніально спроектований і розроблений професіоналами своєї справи. AirTag купити можна в двох варіантах: поштучно або комплектом з 4 штук, а також - аксесуари до нього в асортименті. У даній категорії представлені оригінальні аксесуари та репліки високої якості. В каталозі ЕплМаніі можна також знайти Apple iPhone 12, iPhone 11, Apple iPhone 12 Pro і інші популярні моделі знаменитих смартфонів.

Отже, розглянемо докладніше, що Вас чекає в упаковці ЕірТаг і як правильно підключити пошуковий пристрій до гаджету.

Пакування і дизайн АірТаг

Перший варіант, що складається з 4 брелків AirTag, упакований в компактну коробку білого кольору в стилі бренду Епл. Мінімалізм - це не тільки зручно, але й менше відходів (бережемо екологію). Всередині знайдете інструкцію та гарантійний талон. Дизайн Apple AirTag незвичайний, на ньому зупинимося докладніше:

 • Об'єднання білого пластику і блискучого металу виглядає благородно і якісно;
 • Невеликий розмір - брелок Apple AirTag всього 30 мм в діаметрі. Він не звертає на себе увагу оточуючих, але це плюс - пристрій повинен виконувати свою функцію без залучення сторонніх поглядів.
 • Необхідно використовувати аксесуари. Сам по собі трекер AirTag неможливо закріпити на поверхні валізи або іншого предмета. Для цього створені спеціальні брелоки.
 • Прихована електроніка. Всі мікросхеми знаходяться в пластиковій білої частини маячка AirTag.

Як аксесуари виробник пропонує шкіряні брелоки з металевим кільцем або у вигляді ремінця, який закривається, утворюючи петлю. Також є силіконові моделі. Такий девайс візуально нагадує звичайний брелок і не викличе зайвої уваги.

Як працює AirTag

Мітка AirTag прикріплюється до важливої ​​для Вас речі і при втраті дозволяє здійснити пошук двома шляхами:

 • через додаток "Локатор";
 • за допомогою звукового сигналу.

У першому випадку iPhone здатний не лише виявити геолокацію, а й побудувати маршрут. Вам буде вказано навіть напрямок, в якому знаходиться AirTag, та працює це з неймовірною точністю.

У пошуку втраченої мітки допомагають тисячі iPhone та iPad, що знаходяться у інших власників. Для цього достатньо, щоб на пристрої був включений BlueTooth, а також надано доступ до відповідної опції "Мережа локатора". Захищене з'єднання дозволяє пристроям виявляти AirTag, причому анонімно. Чужа техніка Apple просто передасть сигнал в Ваш iCloud. Так визначається геопозиція, причому без великих енерговитрат, як це відбувається у разі повноцінного GPS-з'єднання.

Крім того, мітка здатна видавати звук. Тому, якщо Ви втратили AIrTag з річчю в квартирі, вдасться легко відшукати їх за допомогою гучного сигналу.

У зворотній ситуації, якщо хтось знайшов Вашу мітку, повернути втрату можна буде завдяки “Режиму зникнення”. Як тільки пристрій з "Мережею локатора" опиниться в радіусі дії, Ви отримаєте повідомлення на iPhone. Той, хто виявив Ваше майно, повинен просканувати датчик за допомогою модуля NFC і виявити заздалегідь залишене повідомлення – наприклад, з Вашим номером телефону та проханням повернути пропажу. Зміст повідомлення мітки АірТаг Ви вигадуєте самостійно.

Окремим плюсом стає той факт, що мітки не бояться води. Все завдяки простій, але продуманій конструкції. Тому, якщо Ви залишили забуту річ під дощем, побоюватись за працездатність AirTag немає причин.

Чи безпечні AirTag?

Коли ми бачимо неймовірні здібності мініатюрної мітки ЕірТаг, відразу виникають сцени зі шпигунських фільмів – з підкинутим "жучком" та стеженням. Apple, зрозуміло, запобігли такому використанню датчика. Реалізовано це у цікавий спосіб.

Якщо власник AirTag знаходиться поруч із Вами, інформації про це Ви не отримаєте. Але як тільки позначка почне віддалятися від iPhone, до якого прив'язана, Вам прийде повідомлення на iPhone. А трохи згодом AirTag активує звуковий сигнал, привертаючи до себе увагу.

Даний хід запобігає не тільки можливості шпигунства, але й зайвій активації сигналів – зустріч з друзями, у яких теж є дані девайси, не буде затьмарена нескінченними повідомленнями.

Крім того, за Вашою міткою неможливо дізнатися про зайву інформацію. Всі дані, що передаються, шифруються на кожному етапі, а в самому AirTag вони зовсім не зберігаються.

Як підключити і використовувати трекер Apple AirTag?

Після розпакування пристрою піднесіть його до смартфону. Айфони і Айпад, що функціонують на останній версії iOS і iPadOS відповідно, побачать АірТаг Епл і покажуть його на екрані. Краще відразу присвоїти пристрою ім'я, щоб не плутатися в подальшому.

Важливо! Якщо на гаджет ще не встановлена ​​остання версія операційної системи, трекер не вийде підключити з першого разу. Спочатку програма попросить оновити iOS.

Наступні кроки, які необхідно зробити при підключенні Apple AirTag 1:

 1. Прослідкуйте, щоб на екрані смартфона з'явилося розташування маячка на карті.
 2. Уважно прочитйте вказівки. Це можна зробити один раз і більше не повертатися до вкладки - користуватися пристроєм просто.
 3. Відкрийте програму Локатор. Маячок розташовується в розділі «Речі»;
 4. Простим тапом по «Речі» активується звуковий сигнал. Зручно, якщо не пам'ятаєте куди поклали, наприклад, ключі.
 5. Також можна прокласти маршрут на карті до об'єкта, до якого прикріплений трекер.
 6. Взаємодія з іншими гаджетами Епл. Apple AirTag варто купити всім, хто періодично забуває або втрачає багаж. Включивши повідомлення, зможете отримувати повідомлення про місцезнаходження об'єкта щоразу, коли хтось з Айфоном проходить повз. За умови, що у користувача буде включений Bluetooth.

Як бачите, все просто і зрозуміло. Більше не потрібно турбуватися про втрачений багаж - купуйте AirTag Apple за вигідною ціною на нашому сайті.

Крім того, мітки сумісні з Apple Watch - на розумний годинник з легкістю прийдуть повідомлення. Серед пристроїв, що підтримуються, - всі версії iPhone, починаючи з iPhone 6s. А також iPad 5, iPad Air 2, iPad Mini 4, iPad Pro та новіший.

Як заряджати AirTag?

На щастя, мініатюрні позначки не поповнять перелік пристроїв, про рівень заряду яких доведеться хвилюватися. Все тому, що вони працюють від звичайної батареї. Про неї Ви згадаєте не скоро: Apple обіцяють, що Аіртаг працюватиме до 1 року без потреби заміни елемента. Коли заряду буде недостатньо, позначка дасть про це знати за допомогою повідомлення на iPhone. При цьому у користувача залишиться достатньо часу, щоб купити і переставити батарейку.

Необхідну запчастину можна купити будь-де, і коштують вони зовсім недорого. Це звичайний елемент CR2032, який використовується в годинниках, вагах та інших простих гаджетах. Однак батарейки відрізняються якістю та довговічністю, тому надто економити на деталі не слід. Також простежте, щоб батарея була без бітрексного покриття – це може негативно вплинути на подальшу роботу пристрою.

Для заміни батарейки в AirTag можна звернутися до ЕплМанії. Або провернути процедуру самостійно. Для цього необхідно:

 • придбати якісну батарейку CR2032;
 • розташувати AirTag металевим елементом догори;
 • затиснути пальцями всю поверхню мітки та акуратно провернути проти годинникової стрілки;
 • зняти кришку та дістати непридатний поживний елемент;
 • вставити нову запчастину знаком + вгору;
 • щільно закрутити кришку.

Детальні інструкції вже заполонили простори інтернету, тому замінити батарейку в Airtag не важко. Але якщо сумніваєтеся і боїтеся пошкодити мітку, звертайтеся до фахівців, у них ця дія не триватиме багато часу.

Що пропонує ЕплМанія?

Інтернет-магазин ЕплМанія пропонує вигідну ціну на AirTag і можливість доставки пристрою по всій території України. Ми користуємося послугами надійного поштового сервісу. Якщо потрібно Apple AirTag купити в Києві, замовляйте доставку до квартири або на відділення, і оплачуйте при отриманні. На оригінальні пристрої діє гарантія від виробника 1 рік. Ми пропонуємо купити АірТаг з додатковою гарантією 14 днів безкоштовно або до року - за вигідною ціною. У нас можете купити оригінальний AirTag в Україні.