Apple airtag

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням
 1. Apple Air Tag 4pack (MX542) 135 USD
  3 706 ₴
 2. Apple Air Tag (MX532) 40 USD
  1 098 ₴
 3. WIWU Calfskin Bag Charm for AirTag - Blue 18 USD
  495 ₴
 4. WIWU Calfskin Bag Charm for AirTag - Brown 18 USD
  495 ₴
 5. WIWU Calfskin Key Ring for AirTag - Black 18 USD
  495 ₴
 6. WIWU Calfskin Key Ring for AirTag - Orange 18 USD
  495 ₴
 7. WIWU Calfskin Key Ring for AirTag - Brown 18 USD
  495 ₴
 8. WIWU Calfskin Bag Charm for AirTag - Orange 18 USD
  495 ₴
 9. Leather Key Ring for AirTag - Brown (Copy) 13 USD
  357 ₴
 10. Leather Key Ring for AirTag - Red (Copy) 13 USD
  357 ₴
 11. Leather Key Ring for AirTag - Black (Copy) 13 USD
  357 ₴
 12. Leather Loop for AirTag - Blue (Copy) 11 USD
  302 ₴
 13. Leather Loop for AirTag - Green (Copy) 11 USD
  302 ₴

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за спаданням

Нарешті шанувальники бренду Apple можуть використовувати довгоочікувану новинку - трекер AirTag, які допоможуть знайти або відстежити важливу річ, на великій відстані. Це ексклюзивний продукт, який був геніально спроектований і розроблений професіоналами своєї справи. AirTag купити можна в двох варіантах: поштучно або комплектом з 4 штук, а також - аксесуари до нього в асортименті. У даній категорії представлені оригінальні аксесуари та репліки високої якості. В каталозі ЕплМаніі можна також знайти Apple iPhone 12, iPhone 11, Apple iPhone 12 Pro і інші популярні моделі знаменитих смартфонів.

Отже, розглянемо докладніше, що Вас чекає в упаковці ЕірТаг і як правильно підключити пошуковий пристрій до гаджету.

Пакування і дизайн АірТаг

Перший варіант, що складається з 4 брелків AirTag, упакований в компактну коробку білого кольору в стилі бренду Епл. Мінімалізм - це не тільки зручно, але й менше відходів (бережемо екологію). Всередині знайдете інструкцію та гарантійний талон. Дизайн Apple AirTag незвичайний, на ньому зупинимося докладніше:

 • Об'єднання білого пластику і блискучого металу виглядає благородно і якісно;
 • Невеликий розмір - брелок Apple AirTag всього 30 мм в діаметрі. Він не звертає на себе увагу оточуючих, але це плюс - пристрій повинен виконувати свою функцію без залучення сторонніх поглядів.
 • Необхідно використовувати аксесуари. Сам по собі трекер AirTag неможливо закріпити на поверхні валізи або іншого предмета. Для цього створені спеціальні брелоки.
 • Прихована електроніка. Всі мікросхеми знаходяться в пластиковій білої частини маячка AirTag.

Як аксесуари виробник пропонує шкіряні брелоки з металевим кільцем або у вигляді ремінця, який закривається, утворюючи петлю. Також є силіконові моделі. Такий девайс візуально нагадує звичайний брелок і не викличе зайвої уваги.

Як підключити і використовувати трекер Apple AirTag?

Після розпакування пристрою піднесіть його до смартфону. Айфони і Айпад, що функціонують на останній версії iOS і iPadOS відповідно, побачать АірТаг Епл і покажуть його на екрані. Краще відразу присвоїти пристрою ім'я, щоб не плутатися в подальшому.

Важливо! Якщо на гаджет ще не встановлена ​​остання версія операційної системи, трекер не вийде підключити з першого разу. Спочатку програма попросить оновити iOS.

Наступні кроки, які необхідно зробити при підключенні Apple AirTag 1:

 1. Прослідкуйте, щоб на екрані смартфона з'явилося розташування маячка на карті.
 2. Уважно прочитйте вказівки. Це можна зробити один раз і більше не повертатися до вкладки - користуватися пристроєм просто.
 3. Відкрийте програму Локатор. Маячок розташовується в розділі «Речі»;
 4. Простим тапом по «Речі» активується звуковий сигнал. Зручно, якщо не пам'ятаєте куди поклали, наприклад, ключі.
 5. Також можна прокласти маршрут на карті до об'єкта, до якого прикріплений трекер.
 6. Взаємодія з іншими гаджетами Епл. Apple AirTag варто купити всім, хто періодично забуває або втрачає багаж. Включивши повідомлення, зможете отримувати повідомлення про місцезнаходження об'єкта щоразу, коли хтось з Айфоном проходить повз. За умови, що у користувача буде включений Bluetooth.

Як бачите, все просто і зрозуміло. Більше не потрібно турбуватися про втрачений багаж - купуйте AirTag Apple за вигідною ціною на нашому сайті.

Що пропонує ЕплМанія?

Інтернет-магазин ЕплМанія пропонує вигідну ціну на AirTag і можливість доставки пристрою по всій території України. Ми користуємося послугами надійного поштового сервісу. Якщо потрібно Apple AirTag купити в Києві, замовляйте доставку до квартири або на відділення, і оплачуйте при отриманні. На оригінальні пристрої діє гарантія від виробника 1 рік. Ми пропонуємо купити АірТаг з додатковою гарантією 14 днів безкоштовно або до року - за вигідною ціною. У нас можете купити оригінальний AirTag в Україні.