Mac

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Легкі і ергономічні, продуктивні і стильні - так можна охарактеризувати комп'ютери від Apple. Прародитель сучасних версій в 80-і роки став першим масовим персональним комп'ютером. І відтоді ця компанія постійно ставала новатором сфери і перевершувала конкурентів в усіх видах діяльності. Графічним інтерфейсом ми зобов'язані Эпл, як і популяризацією комп'ютерної миші.

 

Потрібна і комфортна покупка

Професійні програмісти, музиканти і керівники хочуть придбати Макбук або Мак для своєї діяльності, незважаючи на вартість. Вони знають про екосистему Apple, про феноменальний захист від вірусів і зломів, про відсутність гальм і тротлінгу, та зручність управління операційною системою.

Є три види комп'ютерних пристроїв:

 • МacBook;

 • iMac;

 • Mac Mini.

Ви можете придбати ноутбук Apple вигідно, звернувшись до нас. Персональний комп'ютер і його мініатюрна версія теж порадують низькими цінами (відносно середніх на ринку). Новинка, що тільки вийшла, або б/в пристрій - будь-який продукт буде оригінальний і з гарантією. У ЭплМании можливо оформити кредит (безвідсоткова розстрочка). Також наші магазини в Харкові відкриті - все для того, щоб Ви могли без хвилювань придбати потрібний пристрій за кращою ціною.

 

Ноутбук Apple

Унікальні девайси називаються MacBook. Вони складають екосистему з іншими пристроями Apple - тобто, можуть швидко і легко обмінюватися з ними даними, ділити одну і ту ж гарнітуру і працювати в парі.

Як і інша техніка, вони поділяються на бюджетну і професійну категорії:

 • MacBook Air;

 • MacBook Pro.

Залежно від необхідних технічних характеристик і здійснюється вибір на користь того або іншого пристрою.

 

«Повітряний» компьютер

Макбук Air - бюджетні моделі з 13-дюймовим екраном. Їх продуктивності вистачає для офісної роботи, інтернет-серфінгу, загалом, із завданнями звичайного користувача цей ноутбук Епл впорається легко. Тим більше, для переглядів фільмів і прослуховування музики ідеальні поліпшені динаміки і дисплей Retina. MacBook Air послужить гідним домашнім кінотеатром, він легкий і тонкий, а значить його зручно носити з собою скрізь.

Тому офісні працівники віддають перевагу саме цьому пристрою - щодня ходити з 1,2-кілограмовим пристроєм не складає труднощів.

Процесори Intel Corе i3 і Core i5 багатозадачні і продуктивні. Вони навіть дозволять проходити улюблені ігри без гальм і підвисань.

Доступні конфігурації пам'яті:

 • 128 Гб;

 • 256 Гб;

 • 512 Гб.

І це при об'ємі оперативної пам'яті в 8 Гб.

Продаються ці ноутбуки Apple в трьох кольорах: золотий, сріблястий і "сірий космос".

Як підсумок, Макбук - відміннf робоча машина для невимогливих користувачів.

 

Професійні ноутбуки Епл

MacBook Pro - техніка для програмістів, блогерів, музикантів. А також для людей, пов'язаних з графікою, монтажем відео, 3d-графикою і моделюванням. Тих, хто добре заробляє на творчості або IT професії. Потужні ноутбуки Эпл з прогресивними процесорами Core i5 і Core i7.

Відмінна риса такої техніки - Touch Bar. Це сенсорна панель управління над клавіатурою, яка підлаштовує елементи управління під запущену програму. Дуже зручно для відеомонтажа і розробки програмного забезпечення.

Вибір діагоналі екрану тут різноманітніше:

 • 13’ – компактні моделі зі зниженими характеристиками;

 • 15’ и 16’ – топові моделі з потужними процесорами і великими об'ємами пам'яті.

Залежно від цього параметра визначаються можливості акумулятора (у 16-дюймової моделі батарея тримає до 9 годин) і відкриється вибір оперативної пам'яті (8, 16, 32 Гб) і пам'яті накопичувача:

 • 128 Гб;

 • 256 Гб;

 • 512 Гб;

 • 1 Тб.

Доступні два кольори: сріблястий і "сірий космос"

Зрозуміло, ноутбуки Эпл можна кастомізувати, покращувати, розширювати їх можливості. А Макбук Про відпрацює свою ціну, а також прослужить до десяти років, якщо поводитися з ним акуратно.

 

Комп'ютери Епл

З персональних комп'ютерів розпочинався шлях Apple. Було б дивно, якби вони припинили свій розвиток на цій дорозі.

Тоді Macintosh, а тепер коротко Mac - стаціонарні машини, призначені, як і ноутбуки Apple, для творчості і програмування.

 

 

iMac - для роботи з комфортом

В принципі, призначення Маку таке ж, як і у ноутбуків. Різниця в тому, що вони більші, потужніші, продуктивніші. Якщо поставити нові моделі поряд з пращурами з далеких 80-х, в очі кинеться їх витонченість, футуристичність і простота.

Тонкий екран Retina 21,5 і 27 дюймів можуть підтримувати не лише роздільну здатність у 4К, але і 5К. Високоточне перенесення кольорів приємне для ока і видає реалістичну картинку.

Доступні стандартні об'єми пам'яті 1Тб и 2 Тб.

 

Mac Mini 

Це теж стаціонарний ПК, тільки в мініатюрі. Важко уявити, що. У маленькій коробочці зберігаються характеристики стандартного комп'ютера.

Процесор Intel Core i3 (на 256 Гб пам'яті накопичувача) або Core i5 (на 512 Гб пам'яті накопичувача).

4 порти Thunderbolt 3 дозволять швидко обмінюватися даними, підключати монітори і пристрої.

 

Mac Mini добре проявляє себе і для тестування додатків, і для роботи з графікою. Для потреб середньостатистичного користувача можливостей мініатюрного комп'ютера досить із головою. А оскільки розробкою займалися Apple, то корпус виглядає стильно і минималистично. Куди приємніше поставити його на свій робочий стіл замість громіздкого блоку живлення.