Зарядка Macbook

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Ціна за зростанням

Зарядка на Макбук - важливий аксесуар, до вибору якого необхідно підходити з розумом. Ми, в ЕплМанії, рекомендуємо придбати тільки оригінальні пристрої, оскільки вони можуть гарантувати стабільну роботу і безпеку акумулятора Вашого ноутбука Apple. Нова зарядка для MacBook може знадобитися, якщо Ви придбали б/у пристрій або якщо стара зламалася. На жаль, таке трапляється навіть із якісними аксесуарами Епл, оскільки на цілісність впливає безліч факторів.

Для кожної моделі потрібна власна зарядка MacBook, оскільки рознімання змінювалися протягом історії розвитку компанії.

ЕплМанія видає гарантію на оригінальну зарядку для Макбука - 1 рік. Тому Ви можете не переживати, що пристрій раптово вийде з ладу. Ми пропонуємо вигідні ціни на аксесуари для техніки Apple. В тому числі Ви можете доглянути варіанти для інших Ваших пристроїв - в каталозі представлені зарядний пристрій Baseus, кабель для iPhone Baseus, Usams зарядка та інша продукція відомих брендів.

Купити зарядку для Макбука можна, залишивши заявку на сайті. Забрати пристрій вийде в магазинах Харкова самовивозом або за допомогою доставки поштою у всіх містах України. ЕплМанія гарантує якісний сервіс та приємні умови покупки.

Види зарядок на Макбук

За всю історію існування ноутбуків Apple пропонували користувачам кілька варіантів:

  1. Магнітні зарядки MacBook MagSafe. Дані пристрої під'єднуються до порту магнітом. Apple розробила технологію із простою метою: легке від'єднання кабеля. Ноутбук не впаде зі столу, якщо смикнути за шнур або ненароком спіткнутися.
  2. Заряджання на Макбук USB-C. Підключається до відповідного порту актуальних пристроїв версії Pro. Забезпечує швидке наповнення акумулятора. Підключити таку зарядку можна до будь-якого порту Type-C на ноутбуці, що дуже зручно.

Оригінальну зарядку для МакБука варто придбати через безпеку. У таких девайсах встановлений захист від перепадів напруги, який врятує ноутбук від непередбачених ситуацій.

Потужність зарядних пристроїв

Зарядні пристрої МакБук можуть бути різної потужності. Для ранніх MacBook Air пропонувався девайс на 45W (до 2017 р.), а сучасні MacBook комплектуються аксесуарами 30W, 61W, 87W та 96W. Користувачі цікавляться, чи можна придбати модель, яка не призначена для конкретного ноутбука. У цьому є нюанс: купити зарядку для Макбука з потужністю більшою, ніж потрібно – можна. Усередині пристрою встановлений спеціальний запобіжник, який не дозволить девайсу споживати надлишки енергії. А ось навпаки, купувати менш потужний аксесуар – не рекомендується. Це може негативно вплинути як на батарею, так і на роботу самого MacBook.

Як вибрати зарядку на Макбук

Для початку потрібно встановити модель Вашого ноутбука. Якщо Ви не знаєте точно, який у Вас пристрій – подивитися можна на коробці або специфікаціях. Для цього слід зайти у вкладку “Про цей Mac” та перевірити девайс за серійним номером.

Типи портів - найважливіший фактор при виборі зарядки на Макбук:

  • Для Маків, випущених з 2006 по 2012 рік існували аксесуари MagSafe з L-подібним та T-подібним конектором.
  • MagSafe 2 нагадує зарядку на Макбук з Т-подібним конектором, тільки ширшим. Такий зарядний пристрій підходить для MacBook Air (2012-2015), MacBook Pro 13", 15" (2012-2015).
  • USB-C підходить для наступних моделей MacBook Pro та Air.
  • Magsafe 3 – нова зарядка MacBook Pro 2021 на чіпах М1 Pro та M1 Max. Ці моделі ноутбуків підтримують як магнітну зарядку, так і USB-C.

Підбирайте пристрій спеціально для ноутбука. Ви можете попросити консультацію фахівців ЕплМанії або переглянути потрібну інформацію на сайті Apple. Видів зарядних пристроїв не так вже й багато - визначившись з типом підключення, а також необхідною потужністю, вдасться купити зарядку MacBook і не помилитися.

Зверніть увагу, що адаптери, призначені для підключення USB-C, поставляються без кабелю в комплекті. Шнур Type-C для MacBook буде необхідно придбати окремо.