Apple Watch

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Відгуки покупців на Apple Watch

5
середня оцінка на підставі 1 Відгук
 1. Ваня

  _
  Недавно отмечал ДР, решил сделать себе подарок в виде часов Apple Watch пятой серии. Если честно, были сомнения, потому что раньше подобными часами не пользовался. Зашел в Эпл-манию, пообщался с продавцом-консультантом. Он подробно описал все фишки гаджета, ответил на вопросы. Кстати, товар не впаривал, как это бывает. За это магазину ставлю плюс.
  В общем, я решил, что гулять так гулять, беру! В конце концов, цена на Apple Watch сопоставима со стоимостью обычных механических часов хорошего качества. А тут есть много дополнительных функций.
  Начну с того, что мне понравилось. Не надо лишний раз доставать телефон. Все мессенджеры, банковская карта и прочее есть у тебя на руке, это удобно. Отдельный плюс – это возможности для спортивных тренировок. В часах я ставлю цели и наглядно вижу результаты. Даже мотивация заниматься спортом немного выросла)) Также понравился лаконичный внешний вид. Такие часы подходят к любому стилю и ситуации, поэтому ношу, не снимая.
  Что касается минусов. Как таковых я их пока не заметил. Единственное, что хотелось бы экран чуть покрупнее. А так, покупкой доволен, рекомендую.

Годинник - стильний аксесуар, що не виходить з моди з 17 століття. На диво, вони вважаються показником статусу, необхідною дрібницею і функціональною прикрасою досі. Тільки зараз прогресивні і ділові люди все частіше віддають перевагу смарт годиннику над механічними і електронними. Усе-таки показують вони набагато більше, ніж просто час і дату. Технологічні, повноцінні та продумані все це - Apple Watch. Складно знайти пристрій, який перевершив би годинники Епл.

Кому і навіщо потрібні Apple Watch

Як тільки виникає думка придбати smart watch, слід визначитися, для чого вони потрібні і чи варто на це витрачати гроші. На жаль, відповідь на це питання не може бути об'єктивною. Ті користувачі iPhone, у яких ніколи не було розумного аксесуара, ще не знають, наскільки комфортніше стане життя після придбання. Тому відповідь на питання, чи варто купити Apple Watch, простий: однозначно коштує!

Комфортна тиша

У наш час багато людей залишають iPhone в тихому режимі на місяці. По-перше, щоб він не заграв в непотрібну хвилину, по-друге, повідомлень іноді приходить так багато, що неможливо терпіти їх трелі постійно. В цьому випадку дуже легко пропустити важливий дзвінок або термінове повідомлення, відлучившись від телефону на якийсь час.

Спортивний режим

Apple піклуються про здоров'я користувачів, тому зробили свої Эпл Вотч справжнім помічником для спортсменів і любителів активного способу життя. Вони знають майже усі види спорту і в курсі, як займатися правильно. Розумний годинник Apple виміре усі показники. Вкажіть свої цілі, і аксесуар постарається допомогти їх досягти, мотивуючи і інформуючи про пройдений шлях.

Эпл не забули про людей на кріслах-колясках: є два види тренувань в спеціальному режимі. А в iOS 14 спортивним зайняттям стали вважатися навіть танці!

Усі показники можна перевірити прямо під час вправ. І навіть у басейні - вологостійкість дозволяє.

Контроль здоров'я

Apple Watch стежать за станом здоров'я користувача і допомагають підтримувати його:

 1. Впродовж дня контролюють серцевий ритм і дозволяють стежити за його зміною.
 2. Повідомляють про небезпечне підвищення і пониження пульсу, сповіщають про аритмію.
 3. Можуть зафіксувати раптове падіння людини і у разі ігнорування спеціального повідомлення викликати швидку або повідомити про небезпеку довіреній особі, відправивши ій геопозицію.
 4. За допомогою існуючих додатків допоможуть дотримуватися дієти і підраховувати калорії.
 5. Якщо Ви вживаєте ліки, то нагадають прийняти пігулку вчасно.

Годинник Apple слухає рівень шуму і попереджає, коли він стає небезпечним для Вас. До того ж, якщо Ви фанат дихальних практик, аксесуар допоможе і в цьому: просто піднесіть пристрій до обличчя і дихайте, щоб понизити рівень стресу, годинник допоможе все зробити розмірено і вірно.

Солодких сноведіннь

Вибиваєтеся з графіку і постійно не висипаєтеся - попросите допомоги Apple Watch. Годинник здатний нагадувати, коли слід лягти спати, допоможуть прокинутися без уранішнього шоку. Всю ніч вони рахуватимуть пульс, вимірюючи цикли сну, і навіть попередять про нічний кошмар в статистиці. Смарт годинник допоможе потрапляти в потрібні фази сну, щоб Ви на ранок почували себе бадьорим, а не розбитим. Якщо не треба вставати в конкретний час, розумний будильник розбудить в правильний час, щоб впродовж дня організм був в тонусі.

Але ж це ще і годинник!

Екран не гасне - увесь час на екрані буде відображатися інформацію. Серед сотень циферблатів можна знайти варіант на свій смак.

За допомогою годинника Apple можна запитати про щось Siri або навіть розмовляти по телефону.

Розплатіться в магазині, піднісши до терміналу годинник - зручніше, ніж діставати iPhone.

Слухайте музику прямо з них - просто тому, що це можливо.

 так, це елітний аксесуар. Ціна Эпл Вотч набагато нижча, ніж у розкішного швейцарського годинника, але статусом годинник Apple зовсім не гірший. Бізнесмен, політик, студент - усі можуть блищати з цим аксесуаром.

Які обрати

Окрім стандартних серій Apple Watch є і спеціальні. Такі, як Nike Series (розроблені для спортсменів спільно зі знаменитим брендом) або елітні Gold Edition.

Матеріали бувають різні:

 • алюміній (стандартні, класичні моделі);

 • кераміка (витончений варіант);

 • сталь (недорого і практично);

 • титан (ексклюзивно, міцно, дорого).

На жіночі та чоловічі варіанти, годинники не діляться: кожна версія знайде відгук в серці згідно з індивідуальним смаком. Вибирайте ремінець улюбленого відтінку і улюблений колір корпусу:

 • золотий;

 • білий;

 • сріблястий;

 • сірий космос;

 • чорний космос.

Розмір екрану зазвичай підбирають виходячи з об'єму зап'ястка : чим тонше рука, тим менше дисплея треба брати, якщо не хочеться, щоб годинник виглядав завеликим.

Зробимо висновок

Чи варто купувати ЭплВотч? Так, звичайно. Це не лише стильний аксесуар, функціональний годинник, але і справжній супутник по життю, відданий помічник.

Купити Apple Watch недорого можна у нас - порівняєте ціни на наші позиції (уся продукція строго оригінальна) з іншими пропозиціями, і не захочете йти кудись ще.