Apple Watch 7 Nike

7 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

7 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Новинка 2021 року – Apple Watch 7 Sport – стала найфункціональнішою та найпродуктивнішою в історії бренду. Це оптимальне рішення для людей, які цінують якість, сучасні розробки та комфорт. Годинник підійде для будь-якої категорії користувачів, але особливо новинку оцінять любителі активного способу життя. Розробники знаменитого бренду Епл додали у функціонал гаджета кілька нових можливостей, які оцінять спортсмени. Найяскравішою серед них стала можливість вимірювати рівень кисню в крові. 

В інтернет-магазині ЕплМанія можна замовити годинник Apple Watch 7, розумний годинник Garmin, смарт годинник Suunto, а також інші девайси для різних видів спорту та повсякденного життя.

Чим Apple Watch 7 Nike відрізняються від звичайних

Відмінностей серії Найк від звичайних Епл Вотч 7 не так вже й багато. По-перше, це ексклюзивні перфоровані ремінці. Спортивні браслети виглядають цікавіше, зручніше сидять на руці, не викликають зайву пітливість і, як наслідок, почервоніння на зап'ясті. Також для користувачів доступні унікальні циферблати, наприклад "На пружинках".

Другою відмінністю Apple Watch 7 Nike вважається додаток Nike Run Club, де користувачі можуть отримати ексклюзивні тренування, спілкуватися і змагатися з іншими власниками спеціальних Епл вотч, а також вести особистий щоденник тренувань.

Характеристики та дизайн Apple Watch 7 Nike

Компанія Apple створює унікальний дизайн, який доповнюється кожним гаджетом бренду. Так, у 2021 році вийшли два нові відтінки класики: Midnight (темна ніч) – замість класичного чорного, та Starlight (сяюча зірка) – замість білого. Корпус виконаний з легкого алюмінію, стійкого до деформації та окислення. Гаджет працює на операційній системі WatchOS 7, розроблений спеціально під нове покоління годинників. Використовується тип зв'язку GPS. Розмір девайса складає 41 та 45 мм.

Що стосується дизайну, ця модель відрізняється високими показниками міцності та має захист від ударів, проникнення пилу та вологи. Використовується захист від пилу за сертифікатом IP67 та додатково WR50 – від води. Підвищена міцність має OLED-дисплей. Ви можете плавати в басейні та занурюватись на глибину до 50 метрів, без ризику пошкодження мікросхем. Візуально помітні такі перетворення:

  • Унікальний дизайн фронтального скла з плоскою основою;
  • Розширений розмір екрану завдяки більш тонкій рамці;
  • Підсвічування дисплея при торканні чи динаміці руки, а також на постійній основі;
  • Новий інтерфейс клавіш та дисплея;
  • Нова система заряджання – можна зарядити Apple Watch Series 7 Nike до 80% за бездротовим типом всього за 45 хвилин.

Якщо говорити про переваги загалом, то це на 50% товсте скло екрану і на 33% швидша зарядка, порівняно з попередником.

Можливості Apple Watch 7 Sport

Сенсаційними стали дві функції нової моделі – вимірювання електрокардіограми, рівня кисню у крові та спеціальні програми для велосипедистів. Вирішення першого питання стало можливим завдяки електродам, які розробники встановили в коліщатко Digital Crown, а також на зворотній поверхні гаджета. Щоб виміряти ЕКГ, необхідно доторкнутися пальцем Digital Crown на 30 секунд. Крім цього, Watch 7 Sport здатні:

  1. Виміряти пульс. Одноразовий вимір на запит, постійний вимір під час активності, оповіщення про підвищення пульсу до граничних показників.
  2. Регулювати якість сну. Програма "Свідомість" допоможе відстежити частоту дихання уві сні, а також налаштувати індивідуальний режим.
  3. Контроль тренувального процесу та калорій. Можна налаштувати сфери активності, до яких входять рухливість, вправи та розминка. Програма відображає активність протягом дня і вважає витрачені калорії.
  4. Програми «Будинок». За допомогою годинника можна відкрити машину, номер в готелі або інші приміщення дистанційно.

Любителі їзди велосипедом можуть включити нову функцію виявлення падіння. Якщо впали з транспортного засобу, гаджет може самостійно викликати швидку або службу порятунку. Як тільки Ви почнете крутити педалі, програма розпізнає це та зафіксує початок велозабігу.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна придбати Apple Watch Series 7 Nike Edition за вигідною ціною. Для клієнтів, які не готові витратити велику суму грошей, ми пропонуємо купити телефон у кредит. Доставку замовлень здійснюємо територією країни поштовим сервісом. Щоб Ви були впевнені у надійності доставки та цілісності посилки, наша команда особисто контролює момент упаковки гаджета.