Розумні годинники xiaomi

14 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

14 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Існують девайси, які з часом виходять з моди, їх функціонал не оновлюється або стає непотрібним. Цього не можна сказати про Смарт годинники Ксіомі, які за кілька років розвинулися до високого рівня. Сьогодні годинник Ксіомі - це стильний дизайн, широкий функціонал і висока якість. В інтернет-магазині ЕплМанія представлений великий асортимент Смарт годинників Xiaomi: фітнес-трекери вузької спеціалізації і багатофункціональні пристрої, які доповнюють і частково замінюють смартфон. В каталозі сайту знайдете годинник Гармін і Smart Watch від інших відомих виробників. Розглянемо, на що здатні сучасні годинники Xiaomi і яку модель краще придбати.

Функціональні особливості годинників Сяомі

Все залежить від того, яку модель Смарт годинників Xiaomi збираєтеся купити. Фітнес-браслети використовують для занять спортом і контролю активності протягом дня. Хто хоче більшого, потрібен Смарт годинник Сяомі - пристрій, що володіє мультифункціональними можливостями. Деякі моделі здатні замінити смартфон, зберігаючи функції фітнес-браслета. Отже, на що здатні розумні годинники Xiaomi:

  1. Працювати з великою швидкістю. Якщо постійно втрачаєте телефон в сумці або будинку, і доводиться витрачати багато часу, щоб знайти / дістати гаджет - купіть годинник Ксіомі. Девайс буде на руці - зможете швидко реагувати на вхідні дзвінки або користуватися навігатором.
  2. Поліпшать стан здоров'я. Купити годинник Xiaomi потрібно всім, хто хоче налагодити режим, активність і поліпшити здоров'я. Гаджет не стане рухатися за користувача, але нагадає, що пора пройтися. Також смарт годинник Mi контролює режим сну.
  3. Незамінні для спортсменів. Кожна людина, активно займається спортом, прагне купити годинник Сяомі. Гаджет контролює серцеву активність, що важливо для високоінтенсивних видів спорту. Також розумний годинник Ксіомі покаже, скільки калорій спалили на тренуванні.
  4. Працювати з іншими гаджетами. Розумний годинник Сяомі покращує діяльність смартфона, портативної колонки, навушників. За допомогою годинника можна управляти іншими гаджетами на відстані блютуза.
  5. Дзвонити і показувати сповіщення. Можна купити смарт годинник Ксіомі, в яких є гніздо під sim-карту. Такий гаджет використовують для дзвінків автономно. Інші моделі синхронізуються з телефоном і передають дзвінки та повідомлення, які надходять на нього.
  6. Довго тримати заряд. Купіть фітнес годинник Ксіомі, якщо не любите часто заряджати гаджети. Пристрій автономно працює понад 10 днів.

Якщо купити Смарт годинник Сяомі, зможете отримувати дзвінки, повідомлення, оповіщення від соціальних мереж і стежити за здоров'ям. Даний девайс стає популярнішим з кожним роком.

Які бувають Смарт годинники Мі?

В наявності два типи комплектуючих, розглянемо докладніше кожний з них, дізнаємося, кому який підійде для повсякденного використання.

Фітнес годинник Ксіомі - використовують для занять спортом. Компактний за розміром і зручний браслет рахує кроки, пульс, калорії. Оснащений секундоміром і іншими додатками для контролю активності. З мультимедійних функцій, годинник-браслет Xiaomi може сигналізувати про вхідний дзвінок і оповіщати про повідомлення.

Смарт годинник Xiaomi Mi - повноцінний гаджет, може частково замінити смартфон. Розробляють девайс в декількох напрямках по дизайну. Купити брутальні годинник Xiaomi Watch воліють чоловіки, а жінки вибирають більш витончені моделі.

Як купити Смарт годинник Сяомі в Україні?

На сайті ЕплМанія можна купити смарт годинник Ксіомі в Україні в два кліка: вибирайте модель і оформляйте замовлення. Ми надаємо можливість придбати девайс в кредит на вигідних умовах. Детальну інформацію про розстрочку дізнавайтеся по телефону або у відповідному розділі інтернет-магазину. Смарт годинник Xiaomi можна замовити в Харкові, самовивозом з бутиків. Врахуйте, на сайті діють спеціальні ціни. Іногородні клієнти можуть Xiaomi годинник купити з доставкою в Київ, Одесу, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро, Херсон та інші регіони України. Політикою ЕплМаніі передбачені вигідні ціни на Xiaomi годинник і високий рівень обслуговування.