Power bank 20000

2 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

2 товари

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Всі користувачі гаджетів і портативної техніки знають, що таке повербанк - зовнішній акумулятор, який здатний зарядити мобільний пристрій без розетки. Вибір Power Bank великий - як за показниками ємності, так і за виробниками. Розглянемо один з найпотужніших портативних зарядних пристроїв - Power Bank 20000mAh. Кому знадобиться девайс такої потужності і на що здатний бездротовий повербанк?

Чому варто купити повербанк 20000?

У нашому каталозі Powerbank представлені з різною ємністю: від 2400 mAh до 20000 mAh. Найпотужніші призначені для зарядки енергоємних пристроїв або для тривалих подорожей, коли важливо зберегти заряд гаджета довше. Головне завдання повербанк 20000 - віддавати більше енергії. Адже основним критерієм для покупки Power Bank 20000 є його призначення - зарядка планшетів і декількох пристроїв одночасно, давайте розглянемо інші тонкощі, які варто враховувати при виборі девайса. Думка про те, щоб купити павербанк 20000, відвідує людей різного роду діяльності і звичок. Тому існує кілька типів Powerbank:

  • Портативні міські Power Bank 20000. Представлені в різноманітних дизайнерських рішеннях, які підкреслять індивідуальність свого власника.
  • Для відпочинку за містом. В даному випадку особливо потрібен Powerbank 20 000, потужності якого вистачить на кілька сеансів зарядки.
  • Для подорожей і туризму. Для таких цілей важлива не тільки ємність Powerbank, але і міцність корпусу. Краще вибирати металеві пристрої, водонепроникні, з сонячними батареями та іншими додатковими функціями, які стануть в нагоді далеко від цивілізації.

Купити повербанк на 20000 mAh необхідно також в якості сімейного зарядного пристрою. Даною потужності вистачить для зарядки декількох Айфонів або Айпадів.

Як вибрати повербанк на 20000 міліампер?

Дизайн сучасних Powerbank найрізноманітніший. Все залежить від смаку і переваг користувача. Є кілька порад, як вибрати повербанк на 20000 мАг, який буде служити кілька років. Перше, на що потрібно звернути увагу - міцність матеріалів корпусу Powerbank. Найпоширеніший матеріал - якісний пластик. З нього виготовляють як бюджетні, так і дорогі Powerbank. Чим міцніше матеріал, тим довше прослужить девайс. Далі - ергономіка. Power Bank 20000mAh можна купити найрізноманітніших форм: квадратні, прямокутні, плоскі, об'ємні і т. д. Проаналізуйте, як будете носити Powerbank: в сумці або кишені. Яка форма буде найзручнішою конкретно для Вас?

Режими зарядки повербанка на 20000 ампер

Сучасні Айфони і Айпад оснащені різними функціями зарядки. Особливо актуальна зараз швидка зарядка, яка економить час і дозволяє привести гаджет в робочий стан швидше. До портативних Powerbank теж з'являються підвищені вимоги. Важливий показник, який потрібно перевірити при покупці павербанк 20000 - це сила струму:

 

  1. Powerbank 1А - призначений для зарядки пристроїв з невеликою ємністю батареї (до 2000 мАг);
  2. Powerbank 2А - призначений для планшетів та інших пристроїв, з ємністю батареї понад 2000 мАг.

Цікавіше справи йдуть з функцією швидкої зарядки. В даному випадку змінюється не тільки сила струму, але і напруга.

Відомі виробники завжди вказують силу струму на своїх девайсах. Наприклад, на Power Bank Xiaomi режими зарядки написані на коробці. Перемикаються вони автоматично, при підключенні гаджета. Чим якісніше Powerbank, тим надійніше автоматичне перемикання. Тому завжди краще вибирати відомі бренди.

Додаткові функції і ціна на Power Bank 20000mAh

У компактних міських моделях Powerbank частіше використовують один вихід на 1 або 2 мАг. На моделях ємністю 20000 мАг завжди є кілька роз'ємів для одночасної зарядки двох і більше пристроїв. Сила струму на одному роз'ємі може відрізнятися від іншого. Це зроблено спеціально, щоб один Powerbank міг заряджати різні гаджети. Таким чином, якщо у користувача iPhone з останніх випусків і iPad - то йому знадобиться Powerbank з силою струму 2А в обох роз'ємах, адже батареї даних гаджетів вище 2000 mAh.

Ціна повербанка на 20000 mAh може бути різною. Це залежить від якості матеріалів, кількості роз'ємів, наявності функції автоматичного перемикання між режимами. Також впливає на ціну повербанка на 20000 mAh наявність додаткових функцій: режими індикатора заряду, ліхтарика і ін.

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити повербанк 20000 з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Кропивницький, Одесу, Миколаїв, Херсон та інші міста України.

 

Ціни на Power Bank