iPad Pro 12.9 256 gb

10 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

10 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Для роботи з творчим контентом безліч користувачів вибирають iPad Pro 12.9 256gb. Поєднання обсягу внутрішнього сховища і ціни пристрою - найоптимальніше для комфортного користування. Раніше в планшетах професійної лінійки мінімальною конфігурацією було Айпад 32 і Айпад 64 Гб, тепер - 128 Гб. Все через прогрес, який здійснили Айпад в останні роки. Покращилися камери, стали потужними процесори, зросла кількість варіацій взаємодії з пристроєм. Тепер навіть iPad Pro 12.9 256 Gb багатьом бракує.

Втім, з огляду на ідентичну мінімальну конфігурацію MacBook, iPad Pro 12.9 256 Gb все одно вийде використовувати в якості основного робочого пристрою. В крайньому випадку завжди під рукою iCloud, який розширює можливості всіх Ваших девайсів до потрібної межі. В такому випадку можна заощадити ще більше, купивши планшет Айпад 128 Гб.

Сучасні моделі Apple iPad Pro 12.9 256Gb

Сьогодні iPad Pro 12.9 256Gb використовують для творчості, роботи і розваг. Тому Apple пропонують максимум можливостей для пристроїв. Процесори стають дедалі потужнішими, функцій - все більше. І замінити ноутбук планшетом воліє велика кількість користувачів. Хоча б через більш комфортні габарити, кращий екран, комфортне управління.

Apple iPad Pro 12.9 256Gb 2020 року одержав процесор A12Z Bionic і, вперше серед планшетів компанії, подвійний модуль камер. Також в моделі дебютував датчик LiDAR, покликаний:

 • деталізувати нічні фото;
 • допомогти в роботі з доповненою реальністю;
 • сприяти створенню точних 3D-моделей об'єктів.

Сканер, який перш використовувався в NASA для підготовки експедицій, тепер в звичайному iPad Pro 12.9 256 Gb 2020. Він працює за принципом відображення фотонів, обчислюючи, з якою швидкістю відбите світло повертається до датчика.

Утворені 3D-моделі вимагають не тільки спеціальних серйозних додатків, які важать чимало, але і досить багато простору в пам'яті пристрою.

Куди цікавіше Apple iPad Pro 12.9 256 2021 року - модель була випущена на процесорі М1, яким компанія оснастила перш за все свої кращі ноутбуки і комп'ютери. Нова епоха в світі планшетів почалася, і це призвело публіку в захват.

Продуктивні iPad Pro 12.9 на М1 здатні на ті ж дії, що і MacBook Air M1. Наприклад, на планшеті можна:

 • швидко рендерити змонтовані відеоролики;
 • вільно працювати в фотошопі;
 • тестувати програми;
 • зводити аудиодорожки;
 • здійснювати масштабні проекти 3D і багато іншого.

Для всього цього необхідно багато внутрішньої пам'яті, тому можливі конфігурації виросли - Apple пропонують купити iPad Pro 12.9 зі сховищем до 2Тб.

Ще однією причиною вибрати сховище побільше став оновлений дисплей. iPad Pro 12.9 256Gb наділили технологією mini-LED, завдяки якій діоди екрану групуються в окремі зони. Кожна з зон може змінюватися індивідуально, що значно покращує контрастність, яскравість і перенесення кольорів.

HDR-контент виглядає дивовижно, але якщо Ви хочете завантажувати його на iPad, а не переглядати тільки онлайн, доведеться вибрати конфігурацію побільше. iPad Pro 12.9 256Gb стане кращим варіантом, оскільки така модель не занадто дорога.

Якщо все ж пам'яті буде не вистачати, є кілька варіантів забезпечити комфортну роботу iPad Pro 12.9 256Gb:

 • підписка на iCloud;
 • видалення непотрібного контенту відразу після перегляду;
 • регулярне ручне або автоматичне видалення кеша месенджерів;
 • зберігання даних на зовнішніх дисках.

Порт Thunderbolt, яким оснащуються сучасні iPad Pro 12.9 256 Gb 2021, сприяє швидкій передачі інформації - 40 Гбіт/сек, залежно від конкретної моделі. Тому зберігати дані без будь-яких незручностей вийде на зовнішньому диску або комп'ютері.

 

Купити iPad Pro 12.9 256 Gb за вигідною вартістю вийде в ЕплМаніі, адже у нас відмінні ціни на будь-яку техніку Apple. Ми намагаємося не тільки встановити хороший прайс, а й надати систему лояльності, забезпечити вигідні умови кредитування і справедливий Trade In.

Придбати планшет можна в одному з наших харківських магазинів, попередньо оформивши замовлення на сайті. В інші міста України ми відправимо iPad Pro 12.9 256 Gb поштою, подбавши про безпеку посилки.