iPad Pro 12.9 256 gb

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

8 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Для роботи з творчим контентом безліч користувачів вибирають iPad Pro 12.9 256gb. Поєднання обсягу внутрішнього сховища і ціни пристрою - найоптимальніше для комфортного користування. Раніше в планшетах професійної лінійки мінімальною конфігурацією було Айпад 32 і Айпад 64 Гб, тепер - 128 Гб. Все через прогрес, який здійснили Айпад в останні роки. Покращилися камери, стали потужними процесори, зросла кількість варіацій взаємодії з пристроєм. Тепер навіть iPad Pro 12.9 256 Gb багатьом бракує.

Втім, з огляду на ідентичну мінімальну конфігурацію MacBook, iPad Pro 12.9 256 Gb все одно вийде використовувати в якості основного робочого пристрою. В крайньому випадку завжди під рукою iCloud, який розширює можливості всіх Ваших девайсів до потрібної межі. В такому випадку можна заощадити ще більше, купивши планшет Айпад 128 Гб.

Сучасні моделі Apple iPad Pro 12.9 256Gb

Сьогодні iPad Pro 12.9 256Gb використовують для творчості, роботи і розваг. Тому Apple пропонують максимум можливостей для пристроїв. Процесори стають дедалі потужнішими, функцій - все більше. І замінити ноутбук планшетом воліє велика кількість користувачів. Хоча б через більш комфортні габарити, кращий екран, комфортне управління.

Apple iPad Pro 12.9 256Gb 2020 року одержав процесор A12Z Bionic і, вперше серед планшетів компанії, подвійний модуль камер. Також в моделі дебютував датчик LiDAR, покликаний:

 • деталізувати нічні фото;
 • допомогти в роботі з доповненою реальністю;
 • сприяти створенню точних 3D-моделей об'єктів.

Сканер, який перш використовувався в NASA для підготовки експедицій, тепер в звичайному iPad Pro 12.9 256 Gb 2020. Він працює за принципом відображення фотонів, обчислюючи, з якою швидкістю відбите світло повертається до датчика.

Утворені 3D-моделі вимагають не тільки спеціальних серйозних додатків, які важать чимало, але і досить багато простору в пам'яті пристрою.

Куди цікавіше Apple iPad Pro 12.9 256 2021 року - модель була випущена на процесорі М1, яким компанія оснастила перш за все свої кращі ноутбуки і комп'ютери. Нова епоха в світі планшетів почалася, і це призвело публіку в захват.

Продуктивні iPad Pro 12.9 на М1 здатні на ті ж дії, що і MacBook Air M1. Наприклад, на планшеті можна:

 • швидко рендерити змонтовані відеоролики;
 • вільно працювати в фотошопі;
 • тестувати програми;
 • зводити аудиодорожки;
 • здійснювати масштабні проекти 3D і багато іншого.

Для всього цього необхідно багато внутрішньої пам'яті, тому можливі конфігурації виросли - Apple пропонують купити iPad Pro 12.9 зі сховищем до 2Тб.

Ще однією причиною вибрати сховище побільше став оновлений дисплей. iPad Pro 12.9 256Gb наділили технологією mini-LED, завдяки якій діоди екрану групуються в окремі зони. Кожна з зон може змінюватися індивідуально, що значно покращує контрастність, яскравість і перенесення кольорів.

HDR-контент виглядає дивовижно, але якщо Ви хочете завантажувати його на iPad, а не переглядати тільки онлайн, доведеться вибрати конфігурацію побільше. iPad Pro 12.9 256Gb стане кращим варіантом, оскільки така модель не занадто дорога.

Якщо все ж пам'яті буде не вистачати, є кілька варіантів забезпечити комфортну роботу iPad Pro 12.9 256Gb:

 • підписка на iCloud;
 • видалення непотрібного контенту відразу після перегляду;
 • регулярне ручне або автоматичне видалення кеша месенджерів;
 • зберігання даних на зовнішніх дисках.

Порт Thunderbolt, яким оснащуються сучасні iPad Pro 12.9 256 Gb 2021, сприяє швидкій передачі інформації - 40 Гбіт/сек, залежно від конкретної моделі. Тому зберігати дані без будь-яких незручностей вийде на зовнішньому диску або комп'ютері.

 

Купити iPad Pro 12.9 256 Gb за вигідною вартістю вийде в ЕплМаніі, адже у нас відмінні ціни на будь-яку техніку Apple. Ми намагаємося не тільки встановити хороший прайс, а й надати систему лояльності, забезпечити вигідні умови кредитування і справедливий Trade In.

Придбати планшет можна в одному з наших харківських магазинів, попередньо оформивши замовлення на сайті. В інші міста України ми відправимо iPad Pro 12.9 256 Gb поштою, подбавши про безпеку посилки.