iPad Pro 256 gb

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

15 товарів

Сторінка
15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Купуючи iPad, багато хто замислюється, який обсяг пам'яті краще вибрати. На думку тисяч власників - 256gb на iPad Pro буде цілком достатньо для роботи, зберігання файлів, завантаження важких додатків і програм. Для цього більшість і купують iPad серії Pro. Основною перевагою моделі є потужний мікропроцесор. З його допомогою будь-які додатки завантажуються в одну мить. На iPad Pro256gb можна монтувати відео, моделювати в 3D, створювати графічні твори мистецтва. Варто пам'ятати: чим потужніший iPad, тим більше пам'яті необхідно для його ефективного використання.

Комплектація Айпад Про 256 ГБ

Новий iPad Pro 256gb отримав стандартну для моделі комплектацію: кабель USB-C для зарядки, адаптер живлення USB-C потужністю 18 Вт, інструкція, наклейки. А ось можливість використання спільно з планшетом додаткових девайсів робить його справді багатофункціональним. Наприклад, можна купити чохли на Айпад Про 11 2020 з вмонтованою клавіатурою. Це корисно для людей, які використовують iPad для роботи з документами, поштою і т. д. Не всім було зручно користуватися планшетом через відсутність клавіатури. Другий незвичайний девайс - це Apple Pencil, за допомогою якого можна вести записи від руки прямо в планшеті, редагувати документи і зображення. Якщо вирішили купити стилус, враховуйте це, вибираючи на iPad Pro 11 чохол - він повинен залишати відкритим бічну грань гаджета, на яку кріпиться Apple Pencil.

Функціонал iPad Pro 256

Компанія Apple змусила нас знову повірити, що майбутнє за планшетами. Вони дійсно можуть замінити ноутбуки та вже частково це роблять. Завдяки більш потужному процесору і високоякісному дисплею і ще багатьох факторів. Давайте розглянемо основні з них:

  1. Сучасний мобільний дисплей iPad. Займає всю передню панель, за винятком тонких рамок по периметру. Екран Liquid Retina завжди був відомий чистотою зображення. Спільно з технологіями ProMotion і True Tone, дисплей на iPad перевершив сам себе.
  2. Процесор A12Z Bionic. Здатний працювати швидше, ніж деякі ноутбуки. Даний процесор впорається як зі складними професійними програмами, так і з графічними іграми.
  3. Якість фото стало краще. Не всі користувачі звикли знімати на iPad. Але з появою другої надширококутної камери, можна робити повнорозмірні фото у високій якості, а також знімати 4К відео.
  4. Доповнена реальність. Завдяки датчику LiDAR можна створювати віртуальні об'єкти, з чіткою відстанню один від одного. Цю технологію використовували навіть в NASA, а зараз вона доступна кожному власнику iPad Pro.
  5. Клавіатура і трекпад. Ще раз про нові девайси, які можна використовувати з Про-версіями. Можливість підключити клавіатуру вирішила багато проблем і привернула нових шанувальників бренду.
  6. Компактність. Там, де ноутбук не поміститься, для iPad місце завжди знайдеться. Його можна взяти з собою куди завгодно і використовувати потужністю сучасного гаджета навіть на краю світу.

Замовляйте в ЕплМаніі

iPad Pro з пам'яттю 256 ГБ дійсно здатний вирішити завдання, для яких потрібен був комп'ютер або ноутбук. У нашому інтернет-магазині iPad Pro 256 можна купити за вигідними цінами, з гарантією і доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Миколаїв, Кривий ріг, Кропивницький та інші міста України. Жителі Харкова можуть забрати iPad Pro256gb в одному з наших магазинів.