Айфон 12 синій

9 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

9 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

iPhone 12 Blue

Лінійка нових iPhone вражає не тільки функціоналом, характеристиками і можливостями. Apple наділили пристрої оновленим дизайном, і швидше за інших набрав популярність Айфон 12 синій. Це не дивно, оскільки в 2020 році компанія запропонувала абсолютно новий колір для пристроїв. Змінився також формфактор і габарити. Також Apple подбали про більш тривале збереження зовнішнього вигляду синього Айфона.

Дизайн

У п'яти різних кольорах можна купити Айфон 12: синій, червоний, зелений, білий і чорний. Задня панель скляна і глянсова, тож відтінок буде відблискувати, переливатися і відображати. Дане рішення відрізняє Айфон 12 синій від флагманів, з їх матовим склом.

Вперше в безрамкових пристроях плоскі бічні грані з'явилися у iPhone 12. Це дозволило не тільки зіграти на ностальгії, а й надати Айфону свіжий, незвичайний зовнішній вигляд. А також зменшити його габарити. Для порівняння, синій Айфон 12 буде менше, ніж 11, при однаковому розмірі дисплея. Навколо екрану також зменшився контур. Рамки iPhone давно створювали неприємне враження у багатьох користувачів, але тепер компанії вдалося від них позбутися практично повністю. Бічні грані виконані з алюмінію, і, на відміну від заднього скла, матові. Це змушує синій Айфон 12 виглядати ще привабливіше.

На задній панелі розташувався квадрат з камерами, давно став відмінною рисою iPhone. Він має такий же відтінок, як і задня панель. Те, що Айфон 12 синій, білий або чорний, помітно навіть в чохлі.

Завдяки технології подвійного іонного обміну синій Айфон 12 захищений від подряпин. І це значить, що зовнішній вигляд Вашого iPhone 12 Blue буде складно зіпсувати. Але захисними чохлами нехтувати все одно не потрібно, техніка не захищена від усіх можливих ситуацій.

Чому варто купити синій Айфон 12

iPhone синій вважається універсальним варіантом, і недарма. Багато хто віддає перевагу саме синьому Айфону 12 з кількох причин:

  • Синій колір Айфона 12 добре поєднується з безліччю чохлів, зливаючись або контрастуючи з певними відтінками.
  • Apple випустила до айфона схожі за кольором сині Apple Watch, а також перший iPad в кольорі Sky Blue. Зібрати власний сет з унікальних новинок - цікава задача, тим більше, що дані пристрої вважаються кращими в своєму роді.
  • На скляній задній панелі iPhone 12 Blue не так видно відбитки пальців, як на абсолютно чорнійповерхні.
  • Це абсолютно новий відтінок, за яким легко зрозуміти модель пристрою. Сторонній не переплутає синій Айфон 12 з попередніми версіями, тому він служить показником статусу, новизни.

Кому можна купити Айфон 12 синій? Абсолютно всім, адже це універсальний відтінок, який підійде до будь-якого образу і буде доречним у всіх ситуаціях. Червоний, білий і зелений - світлі і яскраві відтінки iPhone, які подобаються не кожному. З представленої палітри тільки два кольори є темними, тому, замість стандартного чорного, можна купити синій Айфон 12.

Якщо сумніваєтеся, яка конфігурація iPhone 12 Blue підійде для використання, врахуйте:

  • IPhone 12 Blue 64GB - більш бюджетний варіант, для людей, які роблять не дуже багато фото і відео, вважаючи за краще розваги в мережі, або для користувачів, які вже оцінили переваги підписки iCloud;
  • IPhone 12 Blue 128GB - найпопулярніша модель, обсягу пам'яті якої вистачає більшості покупців.

Версія iPhone 256Гб не так популярна через високий цінник. Тому її складніше знайти в магазинах. Однак для любителів відеозйомки, ігр та фото дана конфігурація здасться кращою, адже дозволить зберігати максимальну кількість інформації.

Де купити iPhone 12 Blue

ЕплМанія завжди встановлює одні з кращих прайсів на будь-які новинки. І на синій Айфон 12 ціна повинна порадувати.

Зручні умови покупки, доставка і самовивіз iPhone в Харкові, пересилання поштою - в інші міста України.

Також ми надаємо можливість купити iPhone 12 Blue в розстрочку і оформити вигідний кредит в одному з банків.

ЕплМанія завжди рада надати якісний сервіс, допомагати клієнтам і встановлювати бюджетний прайс. Звертайтеся за своїм новим iPhone 12 до нас - у нас тільки оригінальна продукція Apple.