Iphone 13 pro 256gb

5 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

5 товарів

15
30
50
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг

Середній за обсягом пам'яті iPhone 13 Pro на 256 гігабайт - підійде для широкої аудиторії користувачів. Даного об'єму сховища вистачить на 3-4 роки використання смартфона із середнім рівнем завантаження пам'яті. Через цей час доведеться очистити сховище або перенести дані в iCloud. Справа в тому, що лінійка Pro в тринадцятій моделі - один з найдосконаліших гаджетів, коли-небудь створених компанією Apple. Нові функції в сфері фото і відеозйомки зумовлюють необхідність великого обсягу вбудованої пам'яті.

В інтернет-магазині ЕплМанія також можна купити iPhone 13 Pro Max 512, iPhone 13 128 і iPhone 13 256 в різних відтінках. Все залежить від потреб конкретної людини. Вивчіть функції нового гаджета перед покупкою, щоб визначитися, який обсяг сховища знадобиться саме Вам.

Новий функціонал iPhone 13 Pro 256GB

Розробники бренду в цій лінійці перевершили себе - телефон вийшов особливо професійним. Все завдяки новим матрицям, функції зйомки і потужному процесору. Розглянемо докладніше новинки моделі:

  1. Кольори корпусу. Професійна серія отримала чотири кольори: сірий графіт, небесно-блакитний, золотий і сріблястий.
  2. Функція оптичної стабілізації. Проводиться шляхом зсуву матриця, а не об'єктива, як було раніше. Завдяки цьому підвищилася чіткість знімків.
  3. Нові матриці. Класичний для професійної лінійки, потрійний модуль камер отримав нове покоління матриць, менш сприйнятливих до шуму і захоплюючих більше світла. Це призвело до більш високої чіткості, яскравості і увазі до деталей, ніж у попередньому поколінні гаджетів.
  4. Режим «Кіноефект». Спільна робота камер з чіпом A15 Bionic привела до створення кінематографічного ефекту при зйомці відео. Плавне перефокусовування з об'єкта на об'єкт і невелике розмиття заднього плану, допомагають створити ролик такої якості, як ніби його знімав кінооператор.
  5. Новий процесор. Вищенаведені функції були неможливі без підтримки потужного процесора, під назвою A15 Bionic. Він відповідальний також за приголомшливу роботу дисплея.

Щоб система працювала ефективно, перетворити довелося також акумулятор - гаджет зміг працювати довше в режимі нових можливостей. Ємність батареї становить 3095 мА * ч.

Кому підійде iPhone 13 Pro на 256GB?

Даний гаджет підійде великій кількості користувачів. Винятком можуть стати професійні фотографи та оператори, які постійно використовують смартфон для роботи. Їм доведеться періодично скидати контент на інші носії, щоб звільняти пам'ять телефону, або купувати гаджет зі сховищем побільше. Розглянемо, для яких цілей можна ефективно використовувати Айфон 13 з вбудованою пам'яттю на 256 ГБ:

  • Зйомка відеороликів в приватному форматі. Ви можете перетворити відео з подорожей або дня народження своєї дитини в захоплюючий фільм, який залишиться в колекції родини.
  • Зйомка фото і відео для блогу. Даний обсяг пам'яті ідеальний для блогерів, якщо не зберігати вихідні в пам'яті телефону надовго. Особливо стосується відео формату, так як він займає багато місця в сховищі.
  • Ігрові програми. Даний смартфон без праці потягне складні графічні гри. З цим обсягом пам'яті, Ви зможете завантажити і використовувати до 10 ігрових додатків.
  • Для професійних цілей. Якщо захоплюєтеся фотографією - це відмінний варіант, який замінить дзеркальний фотоапарат. Модель підтримує формат макрозйомки. Ви завжди зможете зафіксувати красу природи або тваринного світу в деталях.

Гаджет підійде для будь-якої категорії користувачів. Важливо розуміти, що через пару років використання, можливо знадобиться чистка сховища.

Що пропонує ЕплМанія?

В інтернет-магазині ЕплМанія можна купити Айфон 13 Pro на 256ГБ за вигідною ціною. В наявності гаджети в усьому колірному діапазоні лінійки. Ми пропонуємо найдоступніші ціни по Україні, за умови оформлення замовлення на сайті. Доставку смартфонів здійснюємо по території країни поштовим сервісом Нова пошта. Якщо залишилися питання, телефонуйте за контактними номерами телефонів, замовте зворотний дзвінок або скористайтеся швидким месенджером.